Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İçimizden Biri Dizisi Hatun Kim? Gerçek Adı

İçimizden Biri Dizisi Hatun Kim? Gerçek Adı
İçimizden Biri Dizisi Hatun 

İçimizden Biri Dizisi Hatun rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı, oynadığı diziler, yaşı, kariyeri ve dizide giydiği kıyafetlerin marka ve modelleri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

İçimizden Biri Dizisi Hatun Kimdir?

Dizide Hatun karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ceren Yalazoğlu Karakoç Başkent Ankara’da 17 Şubat 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Koç Burcu olan oyuncu 1,67 metre boyunda ve 56 kilodur.  Lise sonrasında Sahne Sanatları bölümünü Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde tamamlamıştır. 

Şimdilerde İçimizden Biri Dizisi Hatun karakteri ile ekranlara gelen oyuncu dizi kariyerine ilk olarak “Beni Affet” isimli uzun soluklu günlük dizi ile başlamıştır. Osman Karakoç ile evlidir. 

İçimizden Biri Hatun Karakteri 

Dizide Hatun, Havva karakterinin en küçük kardeşidir. Hulusi ile evlidir. Eli Maşalı birisi olan Hatun’un evde sözü  geçer.  Yapacağı kötülüklerde her daim başkasını kullanır. 

İçimizden Biri Dizisi Hatun Kıyafetleri
İçimizden Biri Dizisi Hatun 

İçimizden Biri Dizisi Hatun Kıyafetleri 

Hatun rolünü canlandıran Ceren Yalazoğlu Karakoç’un son bölümde giydiği elbiseler ve kıyafetler ile takıları, kolyesi, küpesi, yüzüğü ve bilekliklerinin marka model ve fiyat bilgileri hakkında detayları bu alanda bulabilirsiniz.

İçimizden Biri Hanım karakteri hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler