Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İçimizden Biri Dizisi İzlendi mi? İzleyici Yorumları

Show tv ekranlarında ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelen  yeni dizi İçimizden Biri dizisi izleyici yorumları ve dizi analizini haberin devamında bulabilirsiniz. 

İçimizden Biri Dizisi İzlendi mi? İzleyici Yorumları
İçimizden Biri Dizisi İzlendi mi? İzleyici Yorumları 

İlk bölümde dizinin ana karakteri Adam Havva ile evlenmek istediğini babasına anlatır ve Havva ya evlenme teklif etmek için oldukça güzel  bir organizasyon yapar. Ancak tam Havva evlilik teklifine cevap vermek üzereyken Havva’nın babası  Hacı Hünkar Aladağ o bölgeye gelir. İkili önce Havva’nın babasından daha sonra ise Havva’nın ablaları ve eniştelerinden kaçarlar. 

İçimizden Biri Dizisi Hanım Kimdir? Tıkla Öğren 

Dizinin ana karakteri olan Adam evlenmek istediği Havva’ ya artık babası ile konuşması gerektiğini söyleyerek ona baskı yapar. Havva ise evlenmek istediğini Hacı babasına söylediğinde oldukça sinirlenir ve onu odaya kapatır. Bir gün odada kalan Havva ablalarını kandırarak evden kaçar ve sevdiği Adam’ın ailesinin evine gider. Havva ile evlenmek için oğulları Adam’ın Müslüman olacağını öğrenen Adam’ın anne ve babası ise şoka girerler 

İçimizden Biri Dizisi Hünkar ise İlçede bulunan ve Adam’ın hocalık yaptığı üniversiteye giderek Adam’ı bulur. Adam’ı alıp havaalanına götürür ve İrlanda bileti alarak ülkesine dönmesini ister.  Adam ise uçağa binmez ve oradan kaçar. Kaçar kaçmasına ama enişte onu yakalar.  Arı kovanlarıyla dolu bir alana koydukları Adam’ın üzerine bal dökerler. Adam buradan kurtulur ancak her yerini arılar sokar. 

Arıların saldırısından Adam yarı çıplak bir vaziyette  kaçarak kurtulmaya çalışır. Bir yerlerden kıyafet çalarak Havva’nın evine gider. Ablaları ise onun kim olduğunu anlarlar ve eve alırlar.  Adam’ı yüzü gözü şiş dolapta gören anne ise  baygınlık geçirir. 

İçimizden Biri Dizisi İzleyici Yorumları 

Dizide bayılan iki anne aynı hastanede yan yana bulunan yataklarda gözlerini açar. Aileleri ile genç aşıklar da hastanededir. Aileler birbirleri ile kavga ettikleri sırada Adam ve Havva kaçar.  Bir arkadaşlarının yardımıyla bir imam bulurlar ve Adam kelime-i şahadet getirerek Müslüman olur. 

İçimizden Biri Havva Son Bölüm Kıyafetleri Tıkla Öğren

Ardından iki şahit aracılığıyla imam nikahları da kıyılır. İki genç karakolluk olmuş kavga etmiş ailelerinin yanına gider. Din değişimini söyleyince Adam’ın anne babası; Havva hamile olduğunu söyleyince Hünkar ve Adam bayılır. 

İçimizden Biri Dizisi 1. Bölümde olanlar aşağı yukarı bu şekilde cereyan etmiştir. 

Yorum Alanına İçimizden Biri Dizisini Nasıl Bulduğunuz Konularında Yorumlarınızı Bekliyoruz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
2 Yorumlar
  1. Saadet diyor

    Beden alt yazı verilmiyor duymuyoruz biz😠

  2. Saadet diyor

    İsitme engelli ler için neden alt yazı yok

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler