Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İçimizden Biri Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları

İçimizden Biri Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları
İçimizden Biri Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları 

Show tv ekranlarında yeni sezon dizilerinden olan İçimizden Biri Dizisinde İrlandalı Adam’ı ile Türk kızı Havva’nın aşk hikayesi konu edilecek. İçimizden Biri Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri hakkında detaylı bilgilere vipdizi farkıyla haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
İçimizden Biri Dizisi 12 Eylül Pazar bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Konusu itibari ile yabancı damat isimli eski diziyi andıran dizi büyük bir merak konusu oldu. 

İçimizden Biri Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 

İçimizden Biri Dizisi Havva Kimdir? 

Başarılı oyuncu Özge Yağız dizide Havva Aladağ karakterini canlandıran oyuncudur. Hacı babasının en kıymetli kızı olan Havva bir Türk yerine İrlandalı adama aşık olmayı seçmiştir. 
İçimizden Biri Havva (Özge Yağız) kıyafetlerine bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İçimizden Biri Dizisi Adam Kimdir?

Bora Akkaş dizide Adam rolü ile erkek başrol oyuncusu olarak yer alan isimdir. İrlandalı Adam karakterini canlandıran oyuncu Özge Yağız ile başrollerde yer alacaktır. Adam Marmaris ilçesinde dünyaya gelmiş ve burada yetişmiş bir Papazın oğludur. Annesi ise koyu bir Katolik olan Adam aşkı uğruna her şeyi yapabilecek birisidir. 

İçimizde Biri Dizisi Hünkar Kimdir?

Mustafa Avkıran Dizide Havva karakterinin otoriter babasıdır. Aladağlar Çiftliğinin sahibidir. Koyduğu kuralları sadece Havva için esneten bir babadır. Onun yüzünü hiç kara çıkarmayan Havva günün biriside İrlandalı bir adama aşık olduğunu ifade ettiğinde Havva’ya olan esneklik yok olacaktır. 

İçimizden Biri Dizisi Eva Kimdir?

Dizide Adam’ın annesi Eva karakterini canlandıran isim Derya Alabora oldu. Dizide bir Papaz’ın karısı rolünü canlandıracaktır. Koyu bir Katolik’tir. Evin reisi gibi bir kadındır. Oğlu Adam’ın Havva’ya aşık olması ona hiç iyi gelmeyecektir. 

İçimizden Biri William Kimdir? 

Renan Bilek İçimizden Biri Dizisinde Adam’ın babası Papaz William rolünü canlandırmaktadır. Marmaris İlçesinde bulunan Kilisenin Papazadır. İlçeyi oldukça sevmektedir. Son derece ılımlı birisidir. 

İçimizden Biri Büklüm Kimdir?

Dizide Büklüm karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Asuman Dabak hanımdır. Bahtiyar karakterinin karısıdır. Hacı Hünkâr’ın büyük kardeşidir. Oldukça meraklı birisidir.  Adile karakterinin görümcesi olan Büklüm  Dedikoduya çok sevmektedir.

İçimizden Biri Adile Kimdir?

Daha fazla mesaj
İçimizden Biri Dizisinde Hünkar’ın kocası Adile karakterini canlandıran Benian Dönmez hanımdır. Ilımlı bir kadındır.  Adile hanım babası ile kızları ve damatları arasında daima bir köprü olur. Yabancı Damat Adam’ın aileye girmesi ile birlikte artık onunda yapacakları kısıtlıdır. 

İçimizden Biri Dizisi Gürbüz Kimdir_

Gürbüz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burak Satıbol’dur. Dizide yer alan Hanım karakterinin kocasıdır. Adile hanım ile Hünkar’ın büyük damadı olan Gürbüz tam bir içgüveydir. Kayınbabasına yağcılık yapmakta onun eline kime su dökemez. Çok konuşmayı ancak iş yapmayı sevmeyen bir karakterdir. 

İçimizden Biri Dizisi Hanım Kimdir? 

Deniz Cengiz İçimizden biri dizisinde Hanım karakterini canlandıran oyuncudur. Dizinin ana karakter olan Havva’nın büyük ablasıdır. Gürbüz’ün karısı Hanım rolü ile dizide yer almaktadır. Gösterişli ve iyi giyinen bakımlı birisidir. 

İçimizden Biri Dizi Hatun Kimdir?

İçimizden Biri Dizisinde Hulisi’nin karısı Hatun karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ceren Yalazoğlu Karakoç dizide Havva’nın ablası olan sert ve otoriter bir karakterdir. 
Ceren Yalazoğlu Karakoç  Başkent Ankara ilinde 17 Şubat 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Sahne sanatları bölümünü Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde tamamlamıştır. Dizi kariyerine “Beni Affet” isimli  günlük dizi ile başlamıştır. 

İçimizden Biri Dizisi Hulusi Kimdir? 

Dizide Korhan Herduran Hatun karakterinin kocası Hulusi olarak yer alan isimdir. Adile ve Hünkar’ın küçük damatları olan Hulusi oldukça kıskanç birisidir. 
Şimdilerde İçimizden Biri Dizisinde Hulusi karakterini canlandıran Korhan Herduran, 6 Ağustos 1988 tarihinde Antalya ilinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Tiyatro üzerine  Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tamamlamıştır. 

İçimizden Biri Bahtiyar Kimdir? 

İçimizden Biri Dizisinde Bahtiyar karakterini canlandıran Faruk Akgören dizide Büklüm’ün kacası olarak yer alan isimdir. Alkolik ve sevilmeyen bir damattır. 
Faruk Akgören Başkent Ankara ilinde 24 Temmuz 1962, yılında dünyaya gelmiştir.  Bir çok projede rol almıştır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler