Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

İlk ve Son Dizisi 8. Bölüm Vip İzle

Blue Tv ekranlarında ilk 7 bölümü yayınlanan İlk ve Son Dizisinin  8.bölümü fragmanı, yayın tarihi hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
İlk ve Son dizisi bölümleri izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. Dizinin  8.bölümünğn hangi gün ve saatte yayımlanacağı ise bir başka merak konusu oldu. 

İlk ve Son Dizisi Karakterleri 

Özge Özpirinçci – Deniz
Salih Bademci – Barış
Ushan Çakır,
Tayanç Ayaydın,
Şerif Erol,
Sacide Taşaner,
Gülçin Kültür Şahin,
Serkan Ercan,
Ayta Sözeri,
Daha fazla mesaj
Engin Alkan
İlk ve Son Dizisi 8.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 8.bölümünün 29 Eylül 2021 tarihinde Çarşamba günü Blu tv’de ekranlara gelmesi tahmin edilmektedir. Dizi hayranlarının sosyal medyadan yaptığı yorumlarda ise dizinin ikinci sezonda da devam etmesi gerektiği vurgulanmakta ve büyük bir beğeni kitlesi olduğu anlaşılmaktadır. 

İlk ve Son Dizisi 8. Bölüm Vip İzle 

İlk ve Son Dizisi 8. Bölüm Vip İzlemek için Blue Tv Platformunda resmi olarak yayınlandığında oradan izleyebilirsiniz. İlk ve Son Dizisi İzlemek İçin Resmi Site 

İlk ve Son Dizisi 8. Bölüm Fragman İzle 

Blue tv ekranlarında ilk bölümü ile 25 Ağustos 2021 tarihinde yayınlanan Blu tv orijinal dizisinde  yönetmen koltuğunda Cem Karcı yer alırken, dizinin senaryosunda ise Hakan Bonomo yer alıyor. 
İlk ve Son Dizisi oyuncu kadrosunda ise birbirinde değerli ve başarılı oyuncular yer almaktadır. Özge Özpirinçci, Salih Bademci, Ushan Çakır, Tayanç Ayaydın ve Şerif Erol gibi usta isimler İlk ve Son Dizisinde yer almaktadır. 
İlk 7 bölümü Blu tv platformunda yayınlanan dizinin 8. Bölümünün ne zaman ve hangi tarihte Blue Tv ye yükleneceğini araştırıyor. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler