Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kardeşlerim Dizisi Cemile Kıyafetleri ve Kariyeri

Kardeşlerim  Dizisi Cemile Kıyafetleri
Kardeşlerim  Dizisi Cemile Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Cemile karakterini canlandıran Nilsu Yılmaz’ın dizide giydiği kıyafetler ve elbiseler ile dizi kombineleri ve oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Atv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Kardeşlerim yeni sezona da iddialı olarak gelmeye hazırlanıyor. Dizide bu sezon Cemile, Dora ve Kaan adında yeni karakterler yer alacak. 
Dizide geçtiğimi sezon anne ve babaları ölen 4 kardeşin hayat ile verdikleri mücadele konu edilmişti. Özel bir okulda  okumaları ile kendilerinden zıt karakterler ile aşk yaşamaları da dizide sıkça geçen olaylardı. 

Kardeşlerim Dizisi Cemile Kim?

Kardeşlerim Dizisinde Cemile karakteri kız yurdunda kalan bir karakterdir. Ablası olduğundan bahseder. Cemile bebekken ablası iki yaşındayken Anneleri tarafından yurda bırakılmış. 

Yurda annelerinin bıraktığını müdüre hanım söylemiş onları. Ablası ise onu yurttan alan bir ailenin yanına gitmiş. Kendisi ise yurtta kalmaya devam etmiş. 

Cemile’nin ablası ise yakında evlenecekmiş. İki aydır ablası ile görüşmediğini söyleyen Cemile doğum gününde ablasının geleceğini düşünüyor. 
Daha fazla mesaj

Dizinin genç karakterleri Lise son sınıfta eğitim gören kişilerdir. Bu sezon lise hayatı devam edecek mi yoksa üniversite mi başlayacak henüz belli değil. Dizide Cemile diğer karakterler lise de eğitime devam eder ise Lise son sınıf öğrencisi olarak yer alacaktır.  
 
Kardeşlerim Dizisi Cemile karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Nilsu Yılmaz 2003 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimlerine Mimar Sinan Üniversitesinde devam etmektedir. 1,77 cm boyunda ve 50 kilodur.  
Şimdilerde Kardeşlerim Dizisi Cemile rolünü canlandıran Nilsu Yılmaz bu diziden önce Kırmızı Oda dizisinin sevilen ve unutulmaz karakteri olan Meliha’nın Kızı Melek rolünü başarı ile canlandırmıştı.  @nesecakir @unittalent  menejerlik oyuncusu olan Nilsu Yılmaz’ın Instagram adresi nilsuyillmaz/ dır. 

Kardeşlerim Dizisi Cemil Kıyafet ve Elbiseleri 

Kardeşlerim Dizisi Cemile’nin Son bölümde giydiği elbise ve kıyafetlerim marka model ve fiyatları merak edilen bir başka konu olacak. Nilsu Yılmaz Kardeşlerim Cemile karakteri ile Okul dışında yapılan çekimlerde oldukça renkli ce canlı kıyafet ve elbiseler ile göz önünde olacaktır. 
Cemile’nin ayakkabıları, takıları, çanta ve kullandığı bileklik kolye ve küpelerin marka ve modelleri hakkında detayları bu alanda bulabilirsiniz. Kardeşlerim Aybüke kıyafetleri hakkında detaylara ulaşmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler