Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kardeşlerim Dizisi Dora’nın Annesi Berna Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Dora'nın Annesi Berna Kimdir?
Kardeşlerim Berna Kimdir? 

Kardeşlerim dizisi Dora’nın Annesi Berna karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı, yaşı, sevgilisi ve dizide giydiği kıyafet ve elbiseler hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.
Sevilerek izlenen ve ilk sezonu geride bırakan dizi birinci sezonda oldukça sevilmişti. Dizide ilk sezonda zengin olanlardan bazıları fakir olarak ikinci sezonda hayatlarına devam edecekler. 
Dizi yeni sezonda oyuncu kadrosuna kattığı isimler ile adını zirveye taşımaya hazırlanırken Dora’nın annesi Berna karakteri de dizi oyuncuları arasına katıldı. 

Kardeşlerim Dizisi Berna Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Harika’nın halası ve Dora’nın annesi rolü ile dahil olan Berna Manyaslı karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ceyda Düvenci 16 Nisan 1977 yılında Bursa ilimizde dünyaya geldi.
Daha fazla mesaj
 Bir çok dizi ve film projesinde rol alan oyuncu dizi kariyerine Palavra Aşklar isimli dizi ile başlamıştır. Son olarak Öğrenci Evi isimli projede yer alan oyuncunun yeni dizisi Kardeşlerim oldu.
Kardeşlerim Dizisi Berna Kıyafetleri 
Dizide Berna rolünü canlandıran Ceyda Düvenci’nin son bölümde giydiği kıyafet ve elbiseler, kazaklar, pantolonlar, ceketler ve gömleklerin marka, model ve fiyatları bu alanda yer alacaktır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
1 yorum
  1. Unknown diyor

    Ne zaman gelecek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler