Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Ozan Karakterini Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Kırmızı Oda dizisinde rol alan Ozan’ın Gerçek Adı, yaşı, memleketi, ve kariyeri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Cuma akşamlarına renk katan ve büyük bir izleyici kitlesi olan 
OGM Pictures imzalı dizi yeni sezona geçen başladı. Yeni sezon ilk bölümü ile 4 Eylül 2020 Cuma günü TV8’de ekranlara gelen dizi bildiğiniz üzere  Gülseren Budaycıoğlu’nun Madalyonun İçi isimli romandan uyarlamadır.  

Yönetmenliğini Benal Tairi ve Ali Balcı’nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisinde her hafta katılanlar ve onların yakınları olmak üzere bir çok isim dizide yer alıyor. Bu oyunculardan birisi de Kırmızı Oda dizisine yeni katılan Ozan Karakteri olacak. 

Kırmızı Oda Dizisi Ozan Kimdir?

Dizide Ozan karakterini İlayda Alişan’ın hayat verdiği Süveyda karakterinin yer aldığı kısımlarda onunla birlikte yer alan sahnelerde göreceğiz.  
Kırmızı Oda Ozan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Erdem Şanlı İzmir ilinde 2 Eylül 1996 yılında dünyaya gelmiştir.  Dizi kariyerine ilk olarak 2018 yılında yayınlanan tarihi dizi  Vatanım Sensin ile başlamıştır. 

Bu dizi sonrasında bir başka başarılı dizi olan Avlu dizisinde rol almıştır. Aynı yıl EDHO dizisinde oynayan Erdem Şanlı Yasak elma dizisinde 2 sezon rol almış ve Aksel karakterini canlandırmıştır. Son olarak Son Yaz dizisinde rol alan oyuncunun rol aldığı sinema filmi ise Limit isimli filmdir. 
Kırmızı Oda Ozan rolünü canlandıran Erdem Şanlı’nın Resmi İnstagram Hesabına @erdemsanlii kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz. Yazımızı kaleme aldığımız sıralarda oyuncunun yaklaşık 150 bin takipçisi yer almaktadır.

Kırmızı Oda Dizisinde Ozan karakterine Hayat veren Erdem Şanlı hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yakışıklı oyuncu Erdem Şanlı’nın Kırmızı Oda dizisi Son Bölümde giydiği kıyafetlerin marka ve modelleri hakkında yorum alanından merak ettiğiniz konuları sorabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

class='yasr-vv-bottom-container' style='display:none'>
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler