Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Süveyda Kimdir? Hastalığı Ne?

Kırmızı Oda Dizisi Süveyda Kimdir? Hastalığı Ne?
Kırmızı Oda Dizisi Süveyda Kimdir? Hastalığı Ne? 

Kırmızı Oda Dizisi Süveyda karakterini canlandıran oyucunun gerçek adı ve hastalığı dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Kırmızı Oda Süveyda hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz…

Kırmızı Oda Süveyda Kimdir? 

Oyuncu Adı    : İlayda Alişan

Karakter İsmi : Süveyda

Dizideki Rolü :Danışan 

Süveyda Ne Demek ? Kalbin ortasında olduğuna inanılan siyah benek demektir. 

Kırmızı Oda Dizi Yeni Sezonda diziye katılan Rezzan karakteri hakkında detaylar için tıklayınız…

Kırmızı Oda Süveyda Hastalığı Nedir? 

Süveyda Hastalığı         : Süveyda Karakteri paylaşmaya isteksiz yapısını Doktor Hanım’ın nasıl çözeceği merak konusu oldu. Hırsızlık yapma hastalığı vardır. Bunun yanı sıra epilepsi hastalığı vardır. Maddi değeri olamayan ufak tefek şeyleri çalan ve çaldıklarını da sağa sola hediye olarak dağıtma hastalığı vardır. Mimarlık okuyan Süveyda hazırlık bölümündedir. 

Bazı çaldığı eşyaları mücevher gibi saklayarak onları yatağının altındaki kutuya koymaktadır. Annesi bunları nerden buldun diye sorduğunda hediye diyor ve yaptığını asla kabul etmiyor. Çocukluğu da oldukça hırçın geçmiştir. Annesi ile pek bir şey paylaşmayan kapalı bir kutudur. 

Kırmızı Oda Süveyda Gerçek Adı 

Kırmızı Oda dizisinde Süveyda karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İlayda Alişan İstanbul ilinde 26 Şubat 1996 tarihide doğmuştur. Güzel ve başarılı oyuncu Balık Burcudur 1.60 metre boyunda ve 48 kilo ağırlığında olan oyuncunun baba tarafı Karadeniz’lidir. 

Kırmızı Oda Süveyda rolü ile dizide yer alan İlayda Şahin’in Babası Trabzon’ludur. Anne tarafı ise Erzincanlıdır.  Başarılı oyuncu Behçet Kemal Çağlar Lisesi mezunudur. Lise eğitimleri sonrasında Moda Tasarım bölümünü İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 

Şimdilerde Kırmızı Oda Süveyda rolünü canlandıran İlayda Alişan oyunculuğa reklam filmleri ile başlamıştır. Dizi kariyerine 2011 yılında Merve karakteri ile Bir Çocuk Sevdim isimli dizi ile başlamıştır. 

Çukur dizisinde Akşin rolünü canlandıran oyuncu Canlandırdığı Ela karakteri ile Masumiyet dizisinde başrol oynamıştır.  46.Pantene Altın Kelebek Ödülleri isimli yarışmada Pantene Yıldızı Parlayanlar ödülüne layık görülmüştür. 

Kırmızı Oda Yeni Sezon Oyuncuları için tıklayınız…

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler