Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları

Tv 8 ekranlarında Cuma günleri yayınlanan Kırmızı Oda Dizisine yeni Sezonda Katılan oyuncular, canlandırdıkları karakterler ve hastalıkları hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Daha fazla mesaj

Son Dakika Kırmızı Oda Dizisine Masumlar Apartmanı Dizisinde Gülben karakteri dahil oluyor. Dizinin Yeni Sezon son fragmanında İzleyenlerin istediği oldu ve Gülben Kırmızı Oda Dizisine Konuk oyuncu oldu….

Kırmızı Oda dizisinde ilk fragmanın yayınlanması ile birlikte dizinin yeni sezonda da oldukça heyecanlı bölümleri olacağı yeni oyuncuların performansından anlaşıldı. Binnur Kaya’nın dizinin başrollerinde yer aldığı ve yeni sezonda oyuncu kadrosuna İlayda Alişan, Ayça Bingöl, Nihal Yalçın ve Başak Daşman isimli oyuncuların katılması ile dizinin yeni sezon tarihi de açıklandı. 

Kırmızı Oda Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman 
Dizinin yeni sezonu 17 Eylül Cuma akşamı saat:20:0 de Tv 8 ekranlarında başlayacak. 

Kırmızı Oda Dizisi Yeni Sezon Oyuncuları 

1-Kırmızı Oda Dizisi Süveyda Kimdir?

Kırmızı Oda İlayda Alişan Kimdir?
Kırmızı Oda Süveyda Kimdir

Oyuncu Adı    : İlayda Alişan
Karakter İsmi : Süveyda
Dizideki Rolü :Danışan 
Hastalığı         : 

Kırmızı Oda dizisinde Süveyda karakteri  Doktor hanıma danışan hasta olarak gelecek ve bir süre dizide rol alacak olan İlayda Alişan İstanbul ilinde 26 Şubat 1996 tarihide dünyaya gelmiştir. Balık Burcu olan oyuncu 1.60 metre boyunda ve 48 kilo ağırlığındadır.
 Babası Trabzonlu olan oyuncunun annesi ise Erzincanlıdır.  Behçet Kemal Çağlar Lisesi mezunu olan oyuncu lise sonrasında Moda Tasarım bölümünü İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 
Şimdilerde Kırmızı Oda dizisin kadrosunda yer alan ve Süveyda rolünü canlandıran İlayda Alişan oyunculuğa reklam filmleri ile başlamıştır. Dizi kariyerine 2011 yılında Merve karakteri ile Bir Çocuk Sevdim isimli dizi ile başlamıştır. Çukur dizisinde Akşin rolünü canlandıran oyuncu Canlandırdığı Ela karakteri ile Masumiyet dizisinde başrol oynamıştır.  46.Pantene Altın Kelebek Ödülleri isimli yarışmada Pantene Yıldızı Parlayanlar ödülüne layık görülmüştür. 

2-Kırmızı Oda Derya Kimdir? 

Kırmızı Oda Ayça Bingöl Kimdir?
Kırmızı Oda Derya Kimdir

Oyuncu Adı    : Ayça Bingöl 
Karakter İsmi : Derya
Dizideki Rolü :Danışan 
Hastalığı         :

Kırmızı Oda Dizisi Derya karakterini canlandıran Ayça Bingöl, İstanbul ilinde 16 Ocak 1975 tarihinde dünyaya gelmiştir. Oğlak burcu olan oyuncu 1.63 metre boyunda, 50 kilo ağırlığındadır. Tiyatro eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında tamamlamıştır. Ali Gökmen Altuğ ile evlidir.  Leyla ve Aylin isminde kızları vardır.
Dizi kariyerine uzun soluklu dizi olan Süper Baba dizisi ile başlamıştır. Bir çok tiyatro oyununda sahne almış ve çok sayıda ödülü bulunmaktadır. Ayça Bingöl’ün dizi ve film kariyeri oldukça geniştir. Son olarak Kardeş Çocukları dizisinde rol alan oyuncu sevilen sinema filmi Müslüm’de oynamıştır. 

3-Kırmızı Oda Rezzan Kimdir? 

Kırmızı Oda Nihal Yalçın Kimdir?
Kırmızı Oda Rezzan Kimdir?

Oyuncu Adı    : Nihal Yalçın 
Karakter İsmi : Rezzan
Dizideki Rolü :Danışan 
Hastalığı         : 

Kırmızı Oda Dizisi Rezzan rolünü canlandıran Nihal YALÇIN İstanbul ilinde 29 Mart 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. Üç ayrı dalda kadın yardımcı ödülüne layık görülmüştür. 
Nihal YALÇIN Film kariyerine 2005 yılında Hacivat Karagöz isimil film ile başlamıştır. Kurtlar Vadisi, Beş Kardeş, Yalan Dünya, Beş Kardeş ve son oarak İstanbul’lu Gelin isimli dizide rol almıştır. 

4-Kırmızı Oda Asuman Kimdir? 

4-Kırmızı Oda Başak Daşman Kimdir?
4-Kırmızı Oda Asuman Kimdir

Oyuncu Adı    : Başak Daşman  
Karakter İsmi : Asuman
Dizideki Rolü :Danışan 
Hastalığı         :

Kırmızı Oda Dizisi Asuman karakterini canlandıran  Başak Daşman 10 Nisan 1981 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimlerini Mimar Sinan Üniversitesinde tamamlamıştır.Dizi kariyerine 1997 yılında Sırtımdan Vuruldum isimli dizi ile başlamıştır.
Şimdilerde Kırmızı Oda dizisinde Asuman rolünde yer alan Başak Daşman Avurupa Yakası, Azize ve Akrep gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Berna karakteri ile Akrep dizisinde oynamıştır. 

5-Kırmızı Oda Rozet Hubeş Kimdir? 

Kırmızı Oda Rozet Hubeş Kimdir?
Kırmızı Oda Rozet Hubeş


Oyuncu Adı    : Rozet Hubeş 
Karakter İsmi : 
Dizideki Rolü :Nihal Yalçın’ın annesi rolünü canlandıracağı tahmin edilmektedir.
Hastalığı         :
Kırmızı Oda Dizisinde rol alması beklenen Rozet Hubeş 1 Ocak 1959 tarihinde dünyaya gelmiştir. Edebiyat bölümünü İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde tamamlamıştır. Bir Çok tiyatro oyununda sahne almıştır. 
Şimdilerde Kırmızı Oda Dizisi ile adı geçen Rozet Hubeş’in rol aldığı dizi ve filmler arasında Çalıkuşu Gece Gündüz ve Hayat Devam Ediyor gibi projeler bulunmaktadır. 

6-Kırmızı Oda Burak Demir Kimdir? 

Kırmızı Oda Burak Demir Kimdir?
Kırmızı Oda Burak Demir Kimdir? 


Oyuncu Adı    : Burak Demir  
Karakter İsmi : 
Dizideki Rolü :
Hastalığı         :
Kırmızı Oda Dizisinde rol alamsı beklenen Burak Demir 3 Kasım 1978 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Bizim Evin Halleri isimli dizi ile kariyerine başlayan oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hüseyin Çavuş karakterine hayat vermiştir. Şevkat Yerimdar dizisinde Niko rolünde oynamıştır. Oyuncu en son Ramo dizisinde oynamıştır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler