Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Rezzan Kimdir? Hastalığı Nedir

Kırmızı Oda Rezzan Kimdir? Hastalığı Nedir
Kırmızı Oda Rezzan Kimdir? Hastalığı Nedir 
Kırmızı Oda Dizisi Rezzan rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı, yaşı, sevgilisi, kariyeri, oynadığı diziler ve dizideki hastalığı dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Kırmızı Oda Rezzan hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz…

Kırmızı Oda Dizisi Rezzan Kimdir? 

Kırmızı Oda dizisi Rezzan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Nihal YALÇIN İstanbul 29 Mart 1981 doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında oyunculuk üzerine eğitimler almış ve bu okuldan mezun olmuştur.  
Başarılı oyuncu 2016 yılında en başarılı kadın oyuncu ödülünü 20. Afife Tiyatro Ödüllerinde almaşya hak kazanmıştır. Yer Altı ve Arafisimli proje ile En İyi Kadın Yardımcı ödülüne 19. Altın Koza Film Festivalinde layık görülmüştür. Yeraltı isimli film ile en iyi kadın yordımcı ödülüne 45. Sinema Yazarları Derneği tarafından ayrıca 17. Sadri Alışık Ödülleri En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülünü ise Kurtuluş Son Durak filmi ile kazanmıştır. 
Şimdilerde Kırmızı Oda Dizisi Rezzan karakteri ile Tv 8 ekranlarında izleyener ile buluşan Nihal YALÇIN 2005 yılında Hacivat Karagöz isimili film ile kariyerine başlamıştır. Şöhret Okulu ve Kurtlar Vadisi dizisinin birinci sezonunda rol almıştır. 
Canlandırdığı Rukiye karakteri ile Kış Masalı dizisinde oynamıştır. Avrupa Yakasının 6. sezonunda ise Meryem tiplemesini canlandırmıştır. 2012 ve 2013 sezonunda ise Yalan Dünya dizisinde Açılay karakteri ile ekranlara gelen oyuncu Son olarak İstanbul’lu Gelin dizisinde oynamıştır. 

Kırmızı Oda Rezzan Hastalığı Nedir? 

Kırmızı Oda dizisine Rezzan Doktor hanıma danışan olarak katılacak olan isimdir. Dizide 4-5 bölüm kalacağını tahmin ettiğimiz oyuncunun hayat hikayesi ise ve bu hikaye sonrası yaşadığı hastalık konu edilecektir. 
Yaşadıkları sıkıntıdan kurtulmak için Doktor hanım ile dertleşecek olan Rezzan’ın hikayesi ise bir diğer merak edilen konu olacaktır. 
Rezzan’ın Babası İbrahim Bey tarafından Doktor hanıma getirilmiştir. Babasının anlattığına göre kendi halinde birisidir. Annesi çok titizi birisidir. Arkadaşı olmayan Rezzan’ın arkadaşları olmamasının sebebi ise babasının deyimi ile annesi. Rezzan birisini iterek öldürdüğünü düşünüyor ve bu sebeple elini kesmek istiyor. Babası kızını doktora götürmek istediğini eşine söylediğinde eşi iyi götür işte der. Eşinin konuşmayı sevmediğini anlatır. Rezzan’ın annesinin tek derdi temizliktir. Dünya yıkılsa umurunda olmayan birisidir. 
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Aynı ofiste Çalıştığı Takıntılı Aşkı Cafer hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Kırmızı Oda Rezzan Hikayesi Nedir? 

Kırmızı Oda dizisinin esinlendiği Madalyonun İçi kitabında Rezzan karakteri yer alıyor ancak bu karakteri dizide geçtiğimiz sezon Boncuk oynamıştı. Çünkü Kitapta Zerran iş yerinden bir çocuğun kendisine aşık olduğunu zanneden ve paranoid bozukluk nedeniyle doktordan yardım alan genç bir kadındır. Paranoid bozukluk, temelde halüsinasyon ve sanrıların zaman içerisinde gerçeklerin yerini almasını ifade ediyor.

Kırmızı Oda Rezzan’ın Oyunculuğunu Nasıl Buldunuz?
Dizide Rezzan karakterini canlandıran Nihal YALÇIN hakkıda yorum alanına oyunculuğu hakkında düşünce ve görüşlerinizi yazabilirsiniz. Kırmızı Oda Rezzan hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Kırmızı Oda Dizisi Süveyda hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler