Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya Kimdir?

Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya Kimdir?
 Masumlar Apartmanı Dizisi Rüya 
Salı akşamlarına renk katan ve Trt ekranlarında yayınlanan Masumlar apartmanı dizisi yeni sezonda dizide rol alacak olan Rüya karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı, yaşı, boyu, sevgilisi, kariyeri ve dizide giydiği elbise ve kıyafetlerin marka model ve fiyatları hakkında detaylara haberin devamından uluşabilirsiniz.
Geçtiğimiz sezon büyük bir başarıya imza atan Masumlar Apartmanı Dizisi sezon finalinde Dizinin ana karakterlerinden birisi olan ve dizide Han ile evli olan İnci karakteri senaryo gereği geçirdiği bir trafik kazası sonucu ölmüş ve diziden ayrılmıştı. 
Masumlar Apartmanı Rüya Kimdir?
İnci karakterinin yerine diziye dahil olduğu tahmin edilen Melisa Şenolsun dizide Rüya rolü ile ekranlara geliyor.
İncinin ölümü sonrasında Yas tutan ve evden ayrılan Han’a iyi gelecek olan Rüya karakterine bakalım ev ahali ne kadar sürede alışacak. 
Masumlar Apartmanı İnci ve Rüya Akraba mı? 
Birbirlerine benzerliği ile de dikkatleri çeken İnci ve Rüya karakterleri birbirleri ile akraba olabilirler. Yada Senaryo gereği Rüya bir şekilde Han ile tanışmış da olabilir. 
Rüya’nın Gerçek Hikayesi Nedir? 
Rüya karakterinin gerçek hikâyesi hakkında şimdilik net bir bilgi bulunmuyor. Çünkü Kitapta Han ve İnci karakterleri de yer almıyor. Senaryo gereği bir takım değişikliklerin ve eklemelerin yapıldığı dizide Mutlaka Rüya’nında bir hikâyesi vardır. Ancak bunu dizide ilerleyen günlerde göreceği. 

Masumlar Apartmanı Rüya Gerçek Adı Nedir? 

Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Masumlar Apartmanı Rüya karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Melisa Şenolsun İzmir ilinde 24 Eylül 1996 yılında dünyaya gelmiştir. 1,70 metre boyunda olan oyuncu 59 kilo ağırlığındadır. İzmir Gelişim Kolejindeki lise eğitimi sonrasında Devlet konservatuarının İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. 
Küçük yaşlarda tiyatro ile ablası sayesinde tanışmıştır. Jimnastik ve bale yapmıştır.
Şimdilerde Masumlar apartmanı Dizisinde Rüya rolünü canlandıran Melisa Şenolsun dizi kariyerine Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizi ile 2015 yılında başlamıştır. 
Bir dönem İzmir ilinde bulunan Bornova Devlet tiyatrosunda görev yapmıştır. Sevilen dizi Kiralık aşk karosunda yer alan oyunca bu dizide Sude rolü ile akranlara geldi. Ceren karakteri ile Umuda kelepçe Vurulmaz dizisinde rol aldı. Son olarak Atiye dizisi kadrosunda yer alan başarılı oyuncu Masumlar apartmanı Dizisinde Han ile birlikte başrollerde yer alacak. 

Masumlar Apartmanı Han ile Rüya Evlenecek mi?  

Dizi hayranlarının belki de en çok merak ettiği konular arasında Han ve Rüya karakterlerinin evlenip evlenmeyeceği olacak. Kitap ile Senaryo birbirinden farklı ilerlediği için bu duruma şimdilik net bir cevap vermek mümkün değil. 
Ancak İnci’den boşalan yerin Rüya ile doldurulacak olması evlilik olmasa bile Han ile Rüya arasında bir aşk yaşanacağı sinyalleri veriyor. Rüya’nın gelişi Safiye ve kardeşi Gülben Cephesinde ise İnci’den daha yumuşak karşılanacaktır diye tahmin ediyoruz. Han’ın bir süre evden ayrılması ve uzak kalması sonrasında Safiye tarafından işler hiç de yolunda gitmemektedir. 
Masumlar Apartmanı Rüya’nın Kıyafet ve Elbiseleri 
İnci karakterinin yerine diziye dâhil olan ve Rüya karakterini canlandıran Melisa Şenolsun’un Masumlar apartmanı Dizisi Son Bölümde giydiği kazaklar, elbiseler, kabanlar, ayakkabıların marka model ve fiyatları da bir başka ilgi çekecek detay olacaktır. 
Ayrıca Rüya’nın dizide taktığı kolyeler, küpüler, saatler, bileklik ve mücevherler hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler