Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Oliver Bickar 1 Nisan 1974 de Hangi Şakayı Yapmıştır

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında 7 Eylül Akşamı 60 Bin liralık 9. Soru geceye damga vurdu.

Alaska’daki Sitka şehrinin sakinlerinin 1 Nisan 1974 sabahı sokaklara dökülmesine neden olan Oliver Bickar, onları hangisinin gerçekleşmek üzere olduğuna inandırmıştır?

Oliver Bickar 1 Nisan 1974 de Hangi Şakayı Yapmıştır?

Çığ Düşmesi

Kutup ayılarının Saldırısı 

Yanardağ Patlaması 

Viking İstilası

Sitka, Alaska’da, Mount Edgecumbe yanardağı, 1974’te bir sabah, sakinlerin tepesinden koyu duman çıktığını fark ettiklerinde yaklaşık 9.000 yıldır hareketsizdi. 

Çocukları topla! Yetkilileri arayın! Bir sahil güvenlik helikopteri araştırmak için uçtuğunda, pilot 100 lastiğin pişirme yakıtında kullanıldığını ve yanardağın kraterinde tutuştuğunu gördü. 

Bu arada, çemberin etrafında biri 50 fit harflerle “April Fool”u spreyle boyamıştı. Dört yıldır şakayı planlayan yerel bir şakacı olan Oliver Bickar’ın dikkatli çalışmasıydı.

1 Nisan 1974’te, Oliver “Porky” Bickar adlı yerel bir şakacı , 1 Nisan şakası için uçtuğu kraterde 70 eski lastiği  ateşledi.  Kraterden yükselen koyu duman, yakınlardaki Sitka, Alaska sakinlerini yanardağın patladığına ikna etti .

 Aldatmaca yakında ortaya çıktı, çünkü yanardağın kenarı etrafında, “April Fool” 50 fit (15 m) harflerle spreyle boyanmıştı. The Guardian , Bickar’ın bu şakayı dört yıldır planladığını bildiriyor ve bunu tüm zamanların en iyi on Aprils Fools aldatmacası arasında listeliyor.

👉👉👉👉Şaka Hakkında Yorumlarınızı Bekliyoruz. 4 Yıllık Bir Plan ve Muhteşem Bir Şaka 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler