Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Son Yaz Dizisi Şevval Kimdir?

Son Yaz Dizisi Şevval Kimdir?
Son Yaz Dizisi Şevval 
Fox tv ekranlarının ikinci sezonu ile ekranlara gelen Son Yaz Dizisinde rol alan Şevval karakterini canlandıran İlda Özgürel hakıknda detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Son Yaz Dizisi Şevval Kimdir?

Son Yaz dizisi Yiğit Mertoğlu’nun kızı Şevval baba tarafından oldukça şyımartılmış ve annesiz büyümüş birisidir. Kendisini geliştirmeye düşünmeyşen, hedefleri olmayan, hemen her konuda fikir sahibi olan ve bu fikireri herkesle paylaşan, çok bilmiş bir kişiliktir. Tabiri yerinde ise ağzından çıkanı kulağı duymayan bir karakterdir. Zengin olduğu dile getiren görgüsüz abartılı yaşamayı seven birisidir.
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Son Yaz Dizisi Şevval Gerçek Adı ?

Son Yaz dizisi Şevval karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İlda Özgürel Bolu ilinde 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi mezunu olan oyuncu daha sonra Kadir Has Üniversitesinde eğitim görmüştür. 
İlda ÖZGÜREL dizi kariyerine Son Yaz isimli dizi ile başlamıştır. Oyuncunun resmi instagram hesabına @ildaozgurel kullanıcı adı ile ulaşılabilir. 
İlda Özgürel’in sahne aldığı tiyatro oyunları arasında Ama (Oyuncu) 2019, Ivanov (Saşa) 2019 ve
Metin Keşfi – Kadıköy Theatron bulunmaktadır. 
Son yaz dizisi Şevval karakterini oynayan İlda Özgürel hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Son Yaz Şevval dizide giydiği kıyafet ve elbiselerin marka model ve fiyatları ile ilgili detayları yorum alanından sorabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler