Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Teşkilat Dizisindeki Uzay’ın Gerçek Adı Nedir?

Trt ekranlarının sevilerek büyük bir beğeni ile izlenen Teşkilat dizisi yeni sezona da oldukça iddialı girmeye hazırlanıyor. Dizi oyuncu kadrosunu güçlendirerek yeni sezona Eylül ayın içinde merhaba diyecek. 

Teşkilat Dizisi Uzay
Teşkilat Dizisindeki Uzay’ın Gerçek Adı Nedir? 

Teşkilat Dizisi Uzay karakterini canlandıran Serdar Yeğin hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Teşkilat Uzay kimdir?

Dizide rol alan Uzay karakteri daha çok masa başında bilgisayar sistemleri, güvenlik kameraları, uydu sistemlerinin ele geçirilmesi ve kontrolünde görev yapmaktadır. Olayları çözmede değişik taktikleri ve stratejileri bulunmaktadır. Kendince notlar tutarak olayı aydınlatmada ekibin masa başındaki en önemli isimlerinden birisidir. 

Dizide Başkanın oğlu Gürcan ile birlikte çalışmaktadır. Gürcan her seferinde Uzay’a yaklaşmaya çalışsa da Uzay içine kapanık kendi dünyasında ve alanında yaşamayı tercih eder.  Oldukça duygusal birisi olun Uzay analitik düşünmede ve zekada çok üstün birisidir. 

Teşkilat Dizisi Uzay karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Serdar Yeğin 12 Ocak 1980 tarihinde Bursa ilimizde dünyaya gelmiştir. Gülşah Deniz Yeğin ile evlidir. Lise eğitimleri sonrasında Tiyatro eğitimlerini Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde iki yıl süre ile eğitim almış ve yarıda bırakarak İstanbul’a gitmiş ve Tiyatro üzerine eğitimlerine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümününde devam ederek tamamlamıştır. 

Şimdilerde Teşkilat Dizisi Uzay karakterine hayat veren Serdar Yeğin dizi karişerine Azat isimli dizi ile başlamıştır. 2018 yılında Vatanım Sensin isimli dizide rol alan oyuncu Kördüğüm dizisi, Huzur Sokağı gibi dizilerde oynamıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve projeler ise şunlardır. 

Vatanım Sensin – 2018

Kördüğüm – 2016

Huzur Sokağı – 2013

Kılıç Günü – 2010

Ateşe Yürümek – 2010

Dedektif Biraderler – 2008

Bir Varmış Bir Yokmuş – 2008

Adanalı – 2009

Senden Başka – 2007

Kınalı Kuzular – 2006

Ahh İstanbul – 2006

Aşk Oyunu – 2005

Çemberimde Gül Oya – 2004

Hürrem Sultan – 2003

Günahım Neydi Allahım – 2003

Her Şey Aşk İçin – 2002

Teşkilat Uzay hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Teşkilat Defne hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler