Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Teşkilat Uzayın Karısı Gazeteci Ebru Kimdir?

Teşkilat Dizisi Uzay’ın karısı gazeteci Ebru karaktereni canlandıran Feray Darıcı hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirisiniz. 

Trt ekranlarının Pazar akşamları büyük bir beğeni ile izlenen dizisi yeni sezonda da adından oldukça söz ettireceğe benziyor. Kadrosunu güçlendiren diziye yeni oyuncular dahpil olurken ilk sezon oyuncularını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz.

Teşkilat Dizizi Uzay’ın Karısı Ebru Kimdir

Uzay’ın karısı Ebru Uzay ile arası açık olduğu anlarda onun aniden gelen ölümüne inanmayan ve yaşadığını ispatlamak için elinden geleni yapan birisidir. Gazetecilik kimliği Uzay’ın ölümündeki şüpheler nedeni ile onu bu konuyu araştırmaşa itmiş ve kazada öldüğü basına yansıyan teşkilat mensuplarının aileri ile görüşerek konuyu deşmeye başlamıştır. 

Uzay ise kendisinin ölüm haberine inanmayan eşini ikaz etmek ister. Maske ile onun evine gelir ve ona bu olayları deşmemesini söyler. Bu sırada ise karası Ebru’nun hamile olduğunu öğrenir. Diğer yandan ise Serdar’ın yanına sızan dış isbtihbarat görevlisi ise Ebru’nun bu olayı deşmesinden şüphelenir ve o da bu olayın peşine düşer. Ebru karakteri dizide zaman zaman ekranlara gelen yan oyunculardan birisidir. 

Teşkilat Dizisi Uzay’ın Karısı Ebru karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Feray Darıcı 1 Ocak 1981 tarihinde Hatay ilimizde dünyaya gelmiştir. Devlet Tiyatro oyuncusu olan Darıcı Eğitimlerini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesinde tamamlamış ardından Konya Devlet Tiyatrosu’nda çalışmıştır. 

Oyunculuğun yanı sıra “Memleketten Selam Var” isimli programda sunuculuk yapmıştır. Sevilen dizi  “Bizim Hikaye” dizisinde Melek rolün ile büyük beğeni toplamıştır. Dizi kariyerine Büyük Buluşma isimli dizi ile başlayan oyuncunun rol aldığı diziler ise şunlardır. 

Büyük Buluşma – 2004

Bizim Evin Halleri – 2005

Bizim Hikaye (Melek) – 2018

Teşkilat (Ebru) – 2021

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler