Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Üç Kuruş Dizisi Bahar Kimdir?

Üç Kuruş Dizisi Bahar Kimdir?
Üç Kuruş Dizisi Bahar Kimdir?

Show tv ekranlarında yeni sezonda Pazertesi akşamları yayınlanması beklenen Üç Kuruş dizisinde Bahar karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı, kariyeri, yaşı, ve dizide giydiği kıyafetler hakıknda detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Dizide Uraz Kaygılaroğlu’nun partneri olarak mafya babasının kızı Bahar rolüne hayat verecek olan oyuncunun Nesrin Cavadzade olacağı yönünde haberler kulislere düşmeye başladı. 
Üç Kuruş Bahar Kimdir? 
Üç Kuruş Dizisi Bahar karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade Azerbaycan Bakü’de 30 Temmuz 1982 yılında dünyüyü gelmiştir. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunu olan oyuncu Tekand Studio Oyuncularında eğitim aldı. 
Şimdilerde Üç Kuruş dizisinde ismi geçen oyuncunu dizi kariyerine 2007 yılında Yersiz Yurtsuz dizisi ile başlamıştır.  2014 yılında Küçük Ağa dizisinde Başak rolünü canlandıran oyuncu iki sezon Bİzim Hikaye isimli dizide rol almıştır. Sevilen dizi Yasak Elma’da Şahika karakterine vermiştir. 

Üç Kuruş Dizisi Bahar Kıyafetleri 

Oyunculuğun yanı sıra dizilerde ve özel yaşamında giydiği kıyafetler ve elbiseler ile isminden sıkça söz ettiren oyuncunun Üç Kuruş Dizisi Son Bölüm giydiği kıyafetlerin marka, model ve fiyat bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz. Üç Kuruş Bahar takıları, ayakkabıları, çantası ve güneş gözlüğü, küpeleri, kolyesi gibi aksesuarların marka ve fiyatları bu bölümde yer alacaktır.
Üç Kuruş Dizisi Bahar karakterini canlandıran Nesrin CAVATZADE hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler