Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Üç Kuruş Dizisi Neriman’ın Kızı Halide Kimdir?

Show tv ekranlarında yeni sezonda yayınlanması beklenen ve Ay Yapım imzası taşıyan Üç Kuruş dizisi oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşmeye başladı. 

Üç Kuruş Dizisi Neriman'ın Kızı Halide Kimdir?
Üç Kuruş Dizisi Halide Kimdir

Yeni sezonun iddialı dizilerinden olması beklenen Üç Kuruş dizisinde Damla Bakar Neriman’ın kızı Halide karakteri ile diziye katıldığı gelen haberler arasında…

Senaryosunu Murat Uyurkulak ile Damla Serim birlikte hazırladığı ve yönetmenliğini ise Sinan Öztürk’ün yaptığı Üç Kuruş dizisi konusunda ise Çukur dizisinde olduğu gibi bir mahalle ön planda olacak. 

Yeni sezonda Pazartesi akşamları izleyenler ile buluşması beklenen dizide gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Damla Makar’ın da dizi kadrosuna katıldığı iddia edildi. 

Üç Kuruş Dizisi Halide Kimdir? 

Üç Kuruş Dizisi Halide karakterini canlandıran Damla Makar 1 Ocak 1996 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir.  1,65 cm boyunda olan oyuncu 50 kilo ağırlığındadır. Oğlak burcu olan oyuncu İstanbul ilinde eğitimlerini tamamlamıştır. Lise sonrasında Tiyatro üzerine eğitimlerini  Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde tamamlamıştır.  

Lisans eğitimi sonrasında The Aleksander Zelwerowicz Uluslararası Sanat Akademisinde oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Dizi kariyerine  “Seni Çok Bekledim” dizisi ile başlaması beklenen oyuncu bu dizi ile ekranlara merhaba diyecektir. 

Damla Makar Dizileri

2020 – Seni Çok Bekledim

Damla Makar Tiyatroları 

2020 – Fizikçiler

2020 – Küçük Tekneler İçin Fırtına Uyarısı

2019 – Sailing

2018 – 6 Hotels

Üç Kuruş Dizisi Halide hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Üç Kuruş Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı ve Dizi Müziğine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler