Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Uzak Şehrin Masalı Besime Kimdir?

Uzak Şehrin Masalı Besime Kimdir?
Uzak Şehrin Masalı Besime Kimdir?

Uzak şehrin masalı dizisinde besime karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylar haberin devamında.

Fox tv  ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara gelen dizde Affan’ların konağında bir erkek çocuk dünyaya getiren  Besime karakteri dizide merak konusu oldu. Umay ile resmi nikahlı olan Affan konakta yaşayan Besime’nin  dünyaya getirdiği çocuğun babasıdır.

💥💥💥Son Dakika Kırmızı Oda Yeni Oyuncular Belli Oldu Tıkla Öğren….

Affan ile Umay’ın aslında Elif ve Melik isminde iki çocuğu var. Ancak 6 yaşındaki oğulları Melik’in amansız hastalığı sebebi ile Affan böyle bir yola başvurarak bir erkek çocuk sahib olmak için Besime ile ilişki yaşamış.

Herkes Bu Konuyu Merak Ediyor Tıkla Öğren 

Konakta bunu doğumdan sonra öğrenen Umay ise Affan ile kavga ederek boşanmak istediğini söyler. Bunu duyunca öfkelenen Affan ise Umay ve çocukları döver. Melik’in hastalından dolayı onu evladı olarak görmek istemez. 

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Besime Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve kariyer hakkında bilgiler bu bölümde yer alacaktır. Dizide yardımcı yan karakter olarak yer aldığını düşündüğümüz Besime karakterini canlandıran İrem Ecem Başarır hakkında  Kaç yaşında? aslen nereli? doğum tarihi, boyu, kilosu kaç? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Şimdilerde Uzak Şehrin Masalı Dizisinde rol alan İrem Başarır Mimar 1999 yılında dünyaya gelmiştir, Eğitimlerini Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarında Tiyatro üzerin yapmıştır. 

2020 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Arıza isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizinin yönetmenliğini ise Recai Karagöz üstlenmiştir.

İrem Ecem Başarır kişisel yetenek ve becerileri ise;

Reformer, Zumba, Futbol, Voleybol, dans, bağlama, gitar, karadeniz – ege şivesi ve orta derecede İngilizce.

Uzak Şehrin Masalı Besime Kimdir?
Uzak Şehrin Masalı Besime Kimdir?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler