Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kürşat Kimdir

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kürşat Kimdir
Uzak Şehrin Masalı  Kürşat

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kürşat karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı, kariyeri, yaşı ve oyuncunun dizide giydiği kıyafetler hakkında detayları haberin devamında bulabilirsiniz. 

Uzak Şehrin Masalı Kürşat Kimdir?

Dizide Kürşat Eroğlu karakteri abisi Tuncel ile birlikte Adana ili Ceyhan ilçesinden İstanbul’a yıllar önce göç etmiş bir karakterdir. Kardeşi Ceyhan ile birlikte İstanbul’da kirli işlere bulaşmışlar ve yer altı dünyasının tanınan simalara olmuşlardır. 
Daha sonra ise suç dünyasında küçülen Kürşat’ın karısı ve oğlunun ölümü ile suçlanması sonrasında İstanbul’dan kaçmıştır. Uzun süre ülke dışında yaşayan Kürşat intikam için Ermenistan sınırından Kars’a yaralı olarak giriş yapar. Burada Umay ve onun tatlı oğlu  Melik ile tanışır. 
Uzak Şehrin Masalı Kürşat karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Barış Kılıç Barış Kılıç Malatya ilinde 21 Şubat 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir. İktisat üzerine eğitimlerini İstanbul Üniversitesinde tamamladı. 
Şimdilerde Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kürşat rolü ile Fox ekranlarında yer alan oyuncu Barış Kılıç dizi kariyerine Bütün Çocuklarım isimli dizi ile başlamıştır. Son olarak Yasak elma dizisinde Kaya karakterine hayat veren oyuncunun rol aldığı diziler ise şunlardır
Yasak Elma / Kaya / 2019 
Kuyu / 2018
Evlat Kokusu / 2017 
Oyunbozan / 2016
Daha fazla mesaj
Güllerin Savaşı / Ömer / 2014
Merhaba Hayat / 2012
Adını Feriha Koydum / Levent / 2011
Lale Devri / 2013
Aynadaki Düşman / 2009
Vazgeç Gönlüm / 2007
Leylan / 2007
Bütün Çocuklarım / 2004
Uzak Şehrin Masalı Dizisi Kürşat hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler