Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Umay Kimdir?

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Umay Kimdir?
Uzak Şehrin Masalı Umay Kimdir? 
Uzak Şehrin Masalı Dizisi Umay Demirkan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ,kariyeri, yaşı, dizide giydiği kıyafet ve elbiseleri hakkında detaylara vip dizi izle haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Uzak Şehrin Masalı Umay Kimdir?

Somay‘ın ablası olan Umay Affan ile evli iken onun zulmünden kurtulmak için evi terk eder. İki çocuğu vardır. Çocukları için Doğup Büyüdüğü Eski Tepe’ye geri döner. Ailesinden kalan Mandırayı işleterek çocuklarına bakmak için mücdele verecektir. Eski Tepede Kürşat le yolları kesişince hayatı baştan sona değişecektir. 
Uzak Şehrin Masalı Umay karakterini canlandıran Aslıhan Güner İstanbul ilinde 17 Aralık 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Barış Manço Kültür Merkezi’nde tamamlamıştır. 
Şimdilerde Uzak Şehrin Masalı dizisinde rol alan Aslıhan Güner son olarak Kuzey Yıldızı dizisinde rol almıştı. Dizi kariyerine Sırlar Dünyası isimli dizi ile başlayan oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Uzak Şehrin Masalı Umay Ne Demek 

Umay doğum ve bereketin sembolü olan  kutsal varlıktır. Omay, Imay, Ubay, Humay olarak da anılmaktadır. Ummak, Dilemek ve  Korkutmak köklerinden gelmektedir.  Koruyucu ve şefkatli demektir. Umaç aynı zamanda hedef demektir.
 
Uzak Şehrin Masalı Umay’ın Oğlunun Hastalığı Nedir?
Dizide rol alan Umay’ın 6 yaşındaki oğlu Melik, Williams sendromu isimli bir hastalık ile boğuşmaktadır. Hastalığı dolayısı ile devamlı gülümsemektedir. 
Williams sendromu veya Williams–Beuren Sendromu çok ender görülen 7 numaralı kromozom çiftinin herhangi birinde meydana gelen hatadan dolayı meydana gelen bir hastalıktır. 
Williams sendromlu bireyler, yaşama sürekli olumlu bakamaya çalışırlar. İçlerinde hüzün, acı veya sıkıntı olsa bile, yüzlerindeki tebessüm eksilmez. Aslında bu çocuklar güzler yüzlü olarak dünyaya gelirler. 
Yüzlerindeki sabit gülümseme ruhsal yapılarını da olumlu etkiler ve yaşama daima iyi taraftan bakmalarını sağlar. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler