Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yalancı Dizisi Ahmet Kim? Gerçek Adı Kariyeri

Yalancı Dizisinde Emir Çubukçu'nun canlandırdığı Ahmet Bilgin karakteri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Yalancı Dizisi Ahmet Kim?
Yalancı Dizisi Ahmet Kim? 

Show tv ekranlarında yerni sezonda yayınlanacak olan İçimizden Biri Dizisi Oyuncu Kadrosu netleşmeye başlarken dizide Ahmet Karakterini canlandıran oyuncu belli oldu.  Dizide nasıl bir karakteri canlandıracağı şimdilik belli olmaz iken kötü karakterlerin oyuncuya yakıştığını Gülperi dizisinden hatırlamak mümkün.

Yalancı Dizisi Ahmet Kimdir?

Bir çok usta ismin rol aldığı dizide Ahmet karakterini canlandıran Emir Çubukçu 28 Eylül 1988 yılında dünyaya gelmiştir. 1.79 metre boyunda, 75 kilo ve Terazi burcudur. Eğitimlerini Tiyatro üzerine Mimar Sinan Üniversitesinde tamamlamıştır. 

Kendisinin kurduğu tiyatro da bir çok kez sahne almıştır. Dizi kariyerine Karadayı isimli dizi ile başlayan oyuncu 2015 yılında Beyaz Gece isimli dizide rol almıştır. Gülperi isimli dizide kötü bir karakter ile karşımıza çıkan Emir Çubukçu Son olarak Zemheri dizisinde rol almıştır. 

Emir Çubukçu'nun rol aldığı diziler

2020 – Zemheri (Faruk) (TV Dizisi)
2018 – Gülperi (Ali) (TV Dizisi)
2016-2017 – Rüya (İnan) (TV Dizisi)
2017 – Bana Sevmeyi Anlat (Burak) (TV Dizisi)
2015 – Beyaz Gece (Burak) (TV Dizisi)
2013 – Yarım Kalan Mucize (İsyancı) (Sinema Filmi)
2012 – Karadayı (Osman) (TV Dizisi)

Yalancı Dizisi Ahmet rolünü canlandıran Emir Çubukçu hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yalancı Dizisi Görkem Komiser hakkında detaylı bilgileri bir önceki makalemizde bulabilirsiniz. 


Yorum Gönder for "Yalancı Dizisi Ahmet Kim? Gerçek Adı Kariyeri"