Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yalancı Dizisi Görkem Komiser Kimdir?

Yalancı Dizisi Görkem Komiser Kimdir?
Yalancı Dizisi Görkem 

Yeni sezon dizilerinden olan Yalancı Dizisinde  Efsane Odağ Görkem Komiser rolü ile dizide yer alan isim oldu. Oyuncu ve canlandıracağı karakter hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz   

Yalancı Dizisi Görkem Kimdir? 

Yalancı Dizisi Görkem Komiser karakteri Asayiş Şube Müdürlüğünde Ahlak ve Cinsel Suçlar ile ilgili büroda görev yapan genç bir komiser yardımcısıdır. Dizide yer alan Ahmet karakteri ile evli olan Görkem’in  emniyette mesai arkadaşı ise Erdal’dır. 
Daha fazla mesaj
Yalancı Komiser Görkem soğukkanlı ve zorluklar ile mücadele edebilen ve duygularını saklamayı en iyi şekilde beceren birisidir. 
Yalancı Dizisi Komiser Görkem karakterini canlandıran  Efsane Odağ İzmir ilinde 1986 yılında doğmuştur. 1.68 metre boyunda ve 50 kilodur. Eğitimlerini Tiyatro ve Oyunculuk üzerine  Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesinde tamamlamıştır. Dizi kariyerine ilk olarak 2011 yılında ekranlara gelen Unutma Beni dizisi ile başlamıştır. 
Son olarak Avlu ve Ramo Dizilerinde rol alan oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve filmler Ramo (Afet), Avlu (Yonca), Meryem (Zeliş), Familya,  Acı Aşk , Aramızda Kalsın, Yol Ayrımı, Kırkbeşlik Program, Unutma Beni isimli projelerdir. 
Yalancı Dizisi Görkem Komiser’in Dizide giydiği kıyafetler ve elbiselerin marka model ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler için Yalancı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri konumuzu ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler