Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yalancı Dizisi Arif Kim? Gerçek Adı

Serkan Tınmaz Yalancı Dizisinde Arif Ocakçı karakteri ile dizide rol alan oyuncu oldu. Oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Yalancı Dizisi Arif Kimdir?

Yalancı Dizisi Arif karakteri Canan karakterinin kocası olarak dizide rol almaktadır. Ahmet karakterinin de Askeriyeden arkadaşı olan Arif bir Kano kiralama şirketinde çalışmaktadır. Balıkçı olmasına rağmen bir türlü iş bulamayan Arif sonunda bu iş bulmuştur. Bir zamanlar görev yaptığı Askeriyeden öfkesine yenik düştüğü için atılmıştır.  
Yalancı Dizisi Arif dizide oldukça Dürüst, mert, sevdikleri için her şeyi yapabilecek gözü kara birisidir. Manevi değerlerini koruyan Ahmet haramdan uzak durmak ve sevdiklerini korumak için her şeyi yapar. 
Yalancı Dizisi Serkan Tınmaz 
Şimdilerde Shov tv ekranlarında yayınlanmakta olan Yalancı Dizisi Arif rolünü canlandıran Serkan Tınmaz İstanbul ilinde 16 Aralık 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde tamamlamıştır. 
Bir çok tiyatro oyununda sahne alan Serkan Tınmaz Dizi kariyerine Aşk ve Devrim isimli dizi ile başlamıştır. Son olarak 2021 yılında Menajerimi Ara Dizisinde rol alan oyuncunun rol aldığı diğer diziler ise şunlardır. 
2011 Aşk ve Devrim
Daha fazla mesaj
2011 Hayat Devam Ediyor
2013 Görüş Günü Kadınları
2013 Süper Matrak Serkan
2015 Adı Mutluluk Cevdet
2016 Yok Artık 2 Kerem
2017 Beni Affet Sedat
2017 Kalp Atışı Sultan
2018 Yuvamdaki Düşman
2019 Canevim Koray
2020 Güvercin Murat
2021 Menajerimi Ara
Yalancı Dizisi Arif karakterini canlandıran Serkan Tınmaz hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yalancı Dizisi Doruk hakkında detaylar için konumuzu ziyaret edebilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler