Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yalancı Dizisi Avukat Okay Kimdir?

Yalancı dizisinde başarılı oyuncu Şahin Irmak'ın canlandıracağı Avukat Okay karakteri hakkında detaylara vipdizi farkıyla haberin devamından ulaşabilirsiniz. 


Yalancı Dizisi Avukat Okay Kimdir?
Yalancı Dizisi Okay Kimdir? 

Yalancı Dizisi Okay Kimdir? 

Yalancı Dizisinde Avukat Okay karakteri Hazal Türesan'ın canlandırdığı Yasemin karakterinin kocasıdır. Bu evliliğinden Derin ve Burak isimlerinde iki çocuğu bulunmaktadır. Başarılı bir avukattır. Home ofis olarak evden çalışmayı tercih etmektedir. Derin ve BUruk isimli çocuklarına da evde olduğu zamanlarda kendisi bakmaktadır. 

Yalancı Dizisi Okay karakterini canlandıran Şahin Irmak İzmir ilinde 29 Eylül 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir. Dizi kariyerine 2004 yılında Kurtlar vadisi isimli dizi ile başlamıştır. Çok Güzel Hareketler bunlar isimli programda uzun süre rol aldı. 3 sezan boyunca Jet sosyete isimli dizide Talip karakterini canlandırdı. 

Şimdilerde Yalancı Dizisinde Avukat Okay rolü ile ekranlara gelen Şahin Irmak dizilerin yanı sıra bir çok sinema filminde de rol almış isimlerden birisidir. Oyuncunun rol aldığı sinema gilmleri ise şunlardır. 

2004 Gönül Yarası Barmen
2006 Beynelmilel Şahin
2007 Kutsal Damacana Doktor
2009 Neşeli Hayat Serkan
2010 Çok Filim Hareketler Bunlar

2011 Kutsal Damacana: Dracoola Drakula
Entelköy Efeköy'e Karşı Muhtar Ali
2015 Git Başımdan Latif Selamsız
2016 Yok Artık 2 Berber Adnan
2017 Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul Deli Dumrul
2018 Düğüm Salonu

Yalancı Okay karakterini canlandıran Şahin Irmak hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yalancı Dizisi Murat Komiser Kimdir? merak ediyorsanız bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum Gönder for "Yalancı Dizisi Avukat Okay Kimdir? "