Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yalancı Dizisi Doruk Kim? Gerçek Adı Kariyeri

Yalancı Dizisi Doruk Kim? Gerçek Adı Kariyeri
Yalancı Dizisi Doruk 


Show tv ekranlarında yeni sezonda ekranlara gelecek olan Yalancı Dizisinde Fatih Berk Şahin'in canlandıracağı Doruk Gürsoy karakteri hakkında detaylar haberin devamında....

Yalancı Dizisi Doruk Kimdir? 

Yalancı Dizisi Doruk karakteri dizide rol alan Mehmet Emir karakterinin oğludur. Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Doruk aynı zamanda dizide yer alan Zeynep karakterinin hem sınıf arkadaşı hem de gizliden gizliye sevgilisidir. 

Deniz’in öğrencisi olan Doruk annesiz bir şekilde büyümüştür. Bunun eksikliği ile hayatı yeni yeni anlamaya başlamıştır. Yaşı itibari ile dikkatleri üzerine çekmeye çalışan bir gençtir.  Zengin olması sebebi ile de şımarık yüzü de bulunmaktadır.
Yalancı Doruk Kıyafetleri
Yalancı Dizisi Doruk Kıyafetleri 

Fatih Berk Şahin Kimdir?

Yalancı Dizisi Doruk karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Fatih Berk Şahin Fatih Şahin 2004 yılında doğmuştur. Deniz karakteri ile Geçen Yaz Filminde henüz 16 yaşında başlamıştır. 

Daha sonrasında Seyyar dizisinde rol alan oyuncunun hobileri arasında resim yapmak vardır. Oyuncunun instagram hesabı ise  @fatihberksahin dir. Genç yetenek İcon Talent oyunculuk ajansına bağlı çalışmaktadır. 

Fatih Berk Şahin Oynadığı Diziler

Yalancı (Doruk Gürsoy)
Geçen Yaz (Deniz) 
Seyyar (TV Dizisi) 

Yalancı Doruk Kıyafetleri 

Dizide rol alan genç yakışıklı oyuncu Doruk karakterinin dizide zengin bir genci canlandıracak olması gayet şık kıyafetler giyeceği anlamına geliyor. Oyuncunun dizide giyeceği kıyafetler ve aksesuarlar, güneş gözlükleri, saati gibi aksesuarların marka ve fiyatları hakkında detayları sitemizde bulabilirsiniz. 

Yalancı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Yorum Gönder for "Yalancı Dizisi Doruk Kim? Gerçek Adı Kariyeri "