Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yalancı Dizisinde Kim Yalan Söylüyor?

Yalancı Dizisinde Kim Yalan Söylüyor?
Yalancı Dizisinde Kim Yalan Söylüyor? 

Yalancı Dizisinde kimin yalancı olduğu ve kimin yalan söylediği konusu dizi hayranlarının en çok merak ettiği konular arasında yer aldı. Dizide Kim Yalan Söylüyor? Gerçekten Mehmet Emir Tecavüz Etti mi? Deniz Yalan mı Söylüyor? İşte Detaylar… 
İlk bölümü ile 17 Eylül akşamı ekranlara gelen dizide izleyenlerin kafası bir hayli karıştı. Dizi senaryosu gereği zaman zaman hayaller ile ilerlerken gerçek yalancının kim olduğu anlaşılamadı.
Dizinin ilk bölümü başlarında Doktor Mehmet Emir’in Öğretmen Deniz’e tecavüz ettiği düşünülse de dizi sonlarında Deniz’in psikolojik tedavi gördüğünün ortaya çıkması ile izleyici adeta taraf değiştirdi. 
Yalancı Dizisinde Kim Yalan Söylüyor?
Yalancı Dizisinde Kim Yalan Söylüyor? 
Daha fazla mesaj

Yalancı Dizisi Gerçek Yalancı Kim?

Dizide Asayiş Şube Ahlak Büro görevlilerinin sorguladığı Doktor Mehmet Emir hakkındaki iddialar sonucunda savcı dava açsa da tutuksuz olarak yargılanacağa benziyor.  
Ancak Deniz bu olayın peşini kolay kolay bırakacağa benzemiyor. Deniz yaşadığı olayın gerçek olduğunu düşündüğünden dolayı işin aslı ortaya çıkana kadar uğraşacaktır. 
Lair isimli diziden uyarlama olan dizide ilk 4 sezon kimin yalancı olduğu belli olmuyor. Senaryo birebir aynı olursa yalancı büyük ihtimal ile Doktor olacaktır.  
Dizide Mehmet Emir dahil olmak üzere herkes yalancı olabilir. Sizde Yalancının Kim Olduğu Konusunda düşüncelerinizi yorum alanından bizlerle paylaşabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler