Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı Dizisi 2. Bölüm Özet 3. Bölüm Fragman

Yargı Dizisi 2. Bölüm Özet 3. Bölüm Fragman
Yargı Dizisi  3. Bölüm Fragman 

Yargı dizisi 2. bölümü geride bırakırken dizi hayranları reklamsız yayınlanan diziyi oldukça beğendi. Dizide birinci bölümde ölen kızın Avukat Ceylin’in kardeşi olması bomba etkisi yaratırken 2. bölüm sonunda İnci’nin herkesten sakladığı arabasında Avukat Ceylin’in bulduğu İnci ve Çınar’ın babasının resmi adeta şok etkisi yarattı. 

Yargı Dizisi 2. Bölüm Vip İzle 

Yargı Dizisi ikinci bölümde Avukat Ceylin ölen kızın kardeşi İnci olduğunu öğrenince Çınar’ın avukatlığını bırakır. Ancak Şüpheli avukatlığını bırakınca ne polis nede savcı Pars ona herhangi bir bilgi vermeyince ilerleme kaydedemez. Diğer yandan Erguvan ailesi de kızları İnci’nin öldüğünü öğrenirler.
Savcı Ilgaz Avukat Ceylin’in kardeşinin avukatı olarak devam etmesini isterken hem onun babası hem de kendi babası bu durumdan rahatsız olurlar. İnci’nin babası Avukat Yekta’yı vekil tayin eder. Ceylin’de Dosyaya bakabilmek için tekrar Çınar’ın avukatı olur. 
Tüm deliller Çınar’ın katil olduğu yönünde olsa da doku örnekleri Çınar ile uyumsuzdur. Savcı Pars ise Tutuklu Yargılama ister ve Çınar2ın tutuklanması için onu Sulh Ceza Hakimliğine sevk eder. 
Yargı Dizisi Katil Kim? Sorusunun yanıtını arayan okurlarımız için hazırladığımız makale için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Yargı Dizisi 3. Bölüm Fragman 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler