Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı Dizisi Çınar Karakterini Bakın Hangi Oyuncu Canlandırıyor

Yargı Dizisi Çınar Kimdir?
Yargı Dizisi Çınar 

Yargı Dizisi Çınar karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı, yaşı, eğitimleri ve kariyeri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal D ekranlarında kısa bir süre sonra yayınlanacak olan Yargı Dizisi oyuncu kadrosu oldukça geniş. Dizide Bir Savcı ile avukatın kesişen yolları konu edilirken yardımcı oyuncular ve yan karakterler de belli olmaya başladı. Bu oyunculardan birisi de Çınar karakteri oldu. 

Yargı Dizisi Çınar Kimdir?

Dizide Çınar karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Arda Anarat 02.04.1999 yılında İstanbul ilinde  dünyaya gelmiştir. Aslen Samsun ili Bafra ilçesi nüfusuna kayıtlıdır. Koç Burcu olan oyuncu 1,75 metre boyundadır. Lise eğitimlerini İstanbul Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nde tamamlamıştır. 

👉👉 Yargı Gerçek Katil Kim? Tıkla Öğren👈👈

Şimdilerde Yargı Dizisi Çınar rolünü canlandıran Arda Anarat dizi kariyerine çocuk yaşlarda Muhteşem Yüzyıl dizisinde başlamıştır. Son olarak Çukur ve Hekimoğlu dizilerinde ekranlara gelen oyuncunun rol aldığı diğer projeler ise şunlardır. 

Hekimoğlu

Tekyürek 

Çukur (Efe) 2018

Diriliş 2016

Galip Derviş 2014

Çınar 2013

Diriliş 2014 – Dündar

Cesur Hemşire 2013

Muhteşem Yüzyıl (Şehzade Mehmet) 2012.

Yargı Dizisi Çınar hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yargı Dizisi Oyuncu Kadrosuna ulaşmak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler