Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Yargı Dizisi Engin Kimdir? Katil Engin mi?

Yargı Dizisi Engin Kimdir
Yargı Dizisi Engin Kimdir

Yargı Dizisi Katil Engin mi? Son bölümde bomba gelişme İnci'nin kıyıp küpesi Engin'in annesinde. Şok gelişme sonrasında Katil adayları arasında bir yenisi daha eklenmiş oldu. Peki Gerçekten Katil Engin mi? Bu Sorunun Yanıtı İçin Tıklayınız...

Yargı Dizisi Engin karakterini canlandıran Onur Durmaz hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal D ekranlarında 19 Eylül Pazar akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Ay Yapım imzalı dizide rol alan oyuncular ve canlandıracakları karakterler belli oldu. Bu oyunculardan biriside Onur DUYMAZ oldu..

Yargı Dizisi Engin Kimdir? 

Dizide Engin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ad Onur Durmaz 13 Haziran 1990 yılında Kocaeli ilinde dünyaya gelmiştir. İkizler Burcu olan oyuncu bekardır. Viena Konservatorium mezunudur. 


Onur Durmaz Gokce Aktas Management bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.  @onurdurmazm kullanıcı ismi ile sosyal medya adresine ulaşbilirsiniz. Son olarak Menajerimi Ara isimli dizide rol almıştır. Aktörlüğün yanı sıra yönetmen yardımcılığı, döküm asistanı, oyuncu yardımcılığı yapmıştır.

Reklam çalışmaları arasında  BEKO TV Reklamı (2018) KFC TV Reklamı (2017) Migros TV Reklamı (2018) Falim TV Reklamı (2019) Knorr TV Reklamı (2016) Fiftea TV Reklamı (2017) Hopi TV Reklamı yer almaktadır. 

Yorum Gönder for "Yargı Dizisi Engin Kimdir? Katil Engin mi?"