Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı Dizisi İnci Kimdir? Gerçek Adı Kariyeri

Yargı Dizisi İnci Kimdir? Gerçek Adı Kariyeri
Yargı Dizisi İnci

Yargı Dizisinde İnce karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı, yaşı, boyu, oynadığı diziler, yargı dizisinde giydiği kıyafet ve elbiseler hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.
Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Yargı Dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Birbirinden usta isimler dizide yer alırken bunlardan biriside Ece Yüksel oldu. Ece Yüksel Yargı dizisinde İnci rolü ile ekranlara gelecektir. Uygar Savcının Avukat Ceylin ile yaşadığı hukuki konular dizide konu edilecek. 

Yargı Dizisi İnci Kimdir?

Dizide İnci karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ece Yüksel İstanbul ilinde 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Yüksek Öğrenimini Kadir Has Üniversitesinde tamamlamıştır. Aşk 101 dizisinde rol alan oyuncu Av Mevsimi isimli sinema filminde Pelinsu karakterini canlandırmıştır. 
Daha fazla mesaj
2019 yılında Kız Kardeşler dizisinde Nurhan rolü ile ekranlara gelmiştir. Altın Koza Uçan Süpürge ve Sadri alışık adanı düzenlenen ödül törenlerinde derece elde etmiştir. 
Yargı Dizisi İnci karakterinin dizide nasıl bir karaktere olacağı konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır. Bu konuda gerekli bilgilendirmeler ilerleyen zamanlarda yapılacaktır. 
Yargı Dizisi İnci rolünü canlandıran Ece Yüksel hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonu geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter ile ilgili yorum alanından görüşlerinizi diğer okurlarla paylaşabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler