Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı Dizisi Neva Kimdir? Başak Gümülcinelioğlu

Yargı Dizisi Neva rolünü canlandıran Başak Gümülcineli oğlu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kanal D ekranlarında yeni sezonda ekranlara gelecek olan Yargı, Polis, Adalet üçgeninde konusu geçecek olan Yargı dizisinde rol alan oyuncuları tanıtmaya devam ediyoruz. 

👉👉 Yargı Gerçek Katil Kim? Tıkla Öğren👈👈

Yargı Dizisi Parla karakteri hakkında bir önceki yazımızda sizlere bilgi vermiştik. Bu yazımızda Neva hakkında bilgiler vereceğiz. 

Yargı Dizisi Neva Kimdir?

Dizide Neva Ankara’da Hakimlik Yapmakta ve Savcı Pars ile Kardeştir. Savcı Ilgaz’ın eski nişanlısıdır.   

Dizide Neva karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Başak Gümülcinelioğlu Almanya Ülkesinde 22 Ekim 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Terazi Burcu olan oyuncu 1.65 metre boyunda, 49 kilo ağırlığındadır.

Lise eğitimlerini İstanbul Bahçelievler Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Lise sonrasında oyunculuk üzerine eğitimlerini İngiltere London Academy of Music, Dramatic Arts ve Amerika Kansas Müzikal de tamamlamıştır. Ülkemize döndükten sonra  Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümünü bitirdi. 

👉👉 Yargı Gerçek Katil Kim? Tıkla Öğren👈👈

Tiyatro oyunları ile oyunculuğa ilk adımı atan başarılı oyuncu  “Annie” ve “Hababam Sınıfı” isimli müzikallerde sahne aldı.  “Barut Fıçısı” isimli  tiyatro oyunu ile sahne aldı. Oyunların yanı sıra çeviride yapan oyuncu Dizi kariyerine ilk olarak  “8. Gün” isimli dizi ile başlamış ve bu dizide “Şehnaz” rolünü canlandırmıştır. 

Şimdilerde Yargı Dizisi Neva karakteri ile ekranlara gelmeye hazırlanan Başak Gümülcinelioğlu hem ülkemizde hem de yurtdışında başarılı işlere imza atan  Erkenci Kuş dizisinde Deniz karakterini canlandırmıştır. Canlandırdığı Pırıl karakteri ile Sen Çal Kapımı Dizisinde ki ön plan oyuncuları arasında yer alan oyuncunun yer aldığı projeler şunlardır. 

Sen Çal Kapımı / Pırıl / 2020

Erkenci Kuş / Deniz / 2019

8.Gün / Genç Şehnaz / 2018 

Kalbim Yangın Yeri / Genç Belkıs / 2016

Yargı Dizisi Avukat Ceylin ve Neva karakterlerinin dizide giydiği kıyafetler ve elbiselerim marka model ve fiyatları hakkında bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Yargı Dizisi Son Bölüm Neva’nın Giydiği siyah Elbisenin Markası YW Collection

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler