Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yargı Dizisi Parla Kimdir? Zeynep Atılgan

Yargı Dizisi Parla Kimdir? Zeynep Atılgan
Yargı Dizisi Parla Kimdir?


Yargı Dizisinde rol alan Zeynep Atılgan hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Kanal d ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Yargı dizisi adından da anlaşılacağı üzere Adli bir dizidir. 

Yargı Dizisinde Oyuncuların Giyeceği Kıyafetler ve elbiselerin Marka Model ve fiyatları hakkında detaylar için hazırladığımız yazımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Yargı Dizisi Parla Kimdir? 

Yargı Dizisi Parla karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Zeynep Atılgan 01.01.2002 yılında dünyaya gelmiştir. 1.68 metre boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır. 

Atılgan eğitimlerine Marmara Üniversitesi fizik Bölümü devam etmektedir. Başarılı oyuncu 2018 senesinde Kamera Önü Drama Eğitimi  almıştır. Rol aldığı dizilerin yanı sıra tiyatro oyunlarında da sahne almaktadır. Oyunculuğun yanı sıra spor ile ilgilenmekte v Kick Box, Judo ve Vokalistlik yapmaktadır. 

Şimdilerde Yargı Dizisi Parla rolü ile ekranlara gelemeye hazırlanan oyuncunun  sosyal medya hesabına @zeyatilgan kullanıcı ismi ile ulaşabilirsiniz. Dizi kariyerine ilk olarak Arka Sokaklar isimli dizi ile başlayan oyuncu Berna Konukman Talent Management oyuncusudur. 

Zeynep Atılgan (Yargı Parla)  Oynadığı Diziler:

Yargı – 2021
Arka Sokaklar – 2021

Zeynep Atılgan (Yargı Parla) Reklam Çalışmaları:

Cheetos (Yurtdışı Reklam filmi)
Halley (Reklam filmi)
(Reklam filmi)

Zeynep Atılgan (Yargı Parla)Tiyatro Oyunları:

2018 Othello
2018 Machbeth
2018 Cyrano de Bergerac

Yargı Dizisi Parla karakterinin dizide nasıl bir karakter olacağı şimdilik belli olmadı. Dizide yardımcı karakterler arasında olacağını tahmin ettiğimiz oyuncu hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 

Yorum Gönder for "Yargı Dizisi Parla Kimdir? Zeynep Atılgan "