Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı Dizisi Savcı Pars Kimdir? Gerçek Adı

Yargı Dizisi Savcı Pars Kimdir
Yargı Dizisi Savcı Pars

Yargı Dizisi Savcı Pars karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve kariyeri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlk bölümü ile 19 Eylül Pazar akşamı ekranlara gelecek olan Yargı Dizisi için artık sayılı günler kaldı. Dizide rol alan oyuncular ve karakterler belli olmaya başladı. Bu karakterlerden birisi de Savcı Pars karakteri oldu..

Yargı Dizisi Pars Kimdir? Savcı Pars

Dizide savcı Pars karakteri kendisine özgüveni oldukça yüksek birisidir. Kendisine ve zekasına çok güvenmektedir. Kendisini hem özel yaşamında hem de mesleğinde rakipsiz görür. Kaybetmeye asla tahammülü olmayan birisidir. Dizide Çınar‘ın dosyasına bakacağını tahmin etmekteyiz. Bu sebeple sık sık avukat Ceylin ile karşı karşıya kalacağını düşünüyoruz.

Yargı Dizisi Pars Savcı rolünü canlandıran Mehmet Yılmaz Ak 08 Şubat 1986 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro üzerine eğitimlerini Kadir Has Üniversitesinde tamamlamıştır. Kova Burcu olan oyuncu 177 cm boyunda ve 75 kg. ağırlığındadır. 

Şimdilerde Yargı Dizisi Pars Savcı rolü ile Kanal D ekranlarında yer alan oyuncu son olarak Aşk Mantık İntikam dizisinde rol almıştır. Ramo dizisinde Mazhar karakteri ile yer alan oyuncu Çukur dizisi efsane karakterlerinde Ersoy’u canlandırmıştı. İçerde dizisinde Yaşar rolünü canlandıran Mehmet Yılmaz Ak’ ın rol aldığı bir çok dizi ve film vardır. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler