Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma Dizisi Kumru Kıyafetleri

Yasak Elma Dizisi Kumru Kıyafetleri
Yasak Elma Dizisi Kumru Kimdir?
Yasak Elma Dizisi Kumru rolünü canlandıran Biran Damla Yılmaz Kıyafetleri ve kariyeri hakkında detaylara haberin devamandan ulaşabilirsiniz 
Fox ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni sezona önümüzdeki hafta merhaba diyecek. dizinin yeni zezonunda oyuncu kadrosunda yeni oyuncular yer alıyor. 

Yasak Elma Dizisi Kumru Kimdir?

Diziye Kumru karakteri ile giren Biran Damla Yılmaz  28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir.  Kırgın Çiçekler Dizisinde canlandırdığı Eylül karakteri ile hemen herkes tarafından tanın oyuncu Baraj dizisinde ise Nehir rolünü oynamıştı. Cariye rolü ile tarihi dizi Muhteşem Yüzyıl da oynayan Biran Damla Yılmaz Yasak Elma dizisinde Kumru karakterini canlandırıcak. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Yeni sezonda Kumru karakteri gibi diziye onun babası rolünü canlandıran Doğan karakteri dahil olacak. 
👉 Yasak Elma Feyza hakında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Kumru 23 yaşında genç ve güzel bir karakterdir. Babası ile birlikte Çağatay’ın oturdukları villanın yanına taşınmıştır. Maddi durumu iyi olduğundan oldukça şımarık büşümüştür. Zenginlik içinde büyüyen Kumru Çağtay’ı kendine aşık etmeye çalışacak. 

Yasak Elma Kumru Kıyafetleri 

Dizide güvel oyuncu Biran Damla Yılmaz’ın canlandıracağı Kumru karakterinin son bölüm giydiği elbise ve kıyafetler, çantası, ayakkabıları, kolyesi ve küpesinin marka model ve fiyat bilgisi oldukça merak edilecektir. 
Yasak Elma Kumru takıları, güneş gözlüğü ve diğer aksesuarlarının marka model ve fiyatları hakkında yorum alanından sorularanızı sorabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler