Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Arka Sokaklar Dizisi Kerim Aslan Kimdir?

Arka Sokaklar Dizisi Kerim Aslan Kimdir?
Arka Sokaklar Kerim Aslan 

Kanal D ekranlarının uzun soluklu sevilen polisiye dizisi kadrosuna dahil olan Kerim Aslan karakterini canlandıran Mert ÖĞÜT hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Ekranların fenomen olmuş dizisi 16. sezon ile yoluna aynı kanalda devam ederken diziye yeni karakterler de dahil olmaya devam ediyor. Erler Film tarafından yapımcılığı üstlenilen dizide yapımcılığı Türker İnanoğlu yaparken dizide Orhan Oğuz ise yönetmen koltuğunda oturan isimdir. Dizinin Senaryosunda ise  Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul yer almaktadır. 

Arka Sokaklar Kerim Aslan Kimdir?

597. Bölümü ile bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanan Arka Sokaklar Dizisi Mafya Kerim Aslan karakterini canlandıracak olan Mert ÖĞÜT 11 Ağustos 1986 yılında dünyayay gelmiştir. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyununcunun asıl memleketi ise Girit'tir. 17 yaşından bu yana modellik yapan oyuncu Deniz Yıldızı dizisinde uzun süre rol almıştır. 

Şimdilerde Arka Sokaklar Kerim Aslan karakteri ile ekranlara gelen oyuncu son olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Faruk karakterine hayat vermiştir. Oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve projeler ise şunlardır. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Herşey Yolunda MerkezHerşey Yolunda Merkez
Merhaba HayatMerhaba Hayat
Umutsuz Ev Kadınları 1. SezonUmutsuz Ev Kadınları

Kuzey Güney 2. SezonKuzey Güney
Bir Çocuk SevdimBir Çocuk Sevdim
Unutulmaz 2. SezonUnutulmaz
Deniz Yıldızı 7. SezonDeniz Yıldızı

Yorum Gönder for "Arka Sokaklar Dizisi Kerim Aslan Kimdir?"