Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Camdaki Kız Selen’in Eski Sevgilisi Emir Kimdir?

Camdaki Kız Emir Kimdir?
Camdaki Kız Selen’in Eski Sevgilisi Emir 

Camdaki Kız Selen’in Eski Sevgilisi Emir Karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğu ve diziye dahil olup olmayacağı merak konusu oldu. Camdaki Kız Dizisi Selen’in Eski Sevgilisi Emir hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Dizinin son bölümünde Selen ile Cana arasında geçen konuşma sonrasında Selen’in eski Sevgilisi Emir’in ülkeye döndüğü konuları geçince izleyenler Emir karakterini hangi oyuncunun canlandıracağı ve diziye ne zaman dahil olacağı araştırılmaya başlandı.

Cana Selen’e Emir’in kendisini sorduğunu söylediğinden Selen adeta şaşkına döndü. Eski sevgilisi ile aralarında neler yaşandığı ve neden ayrıldıkları ise şimdilik bilinmiyor. 

Selen’in kocası Levent’in ise Emir’den haberi olup olmadığı geldiğinde nasıl bir tepki vereceğini ilerleyen bölümlerde izleyeceğiz. Diğer yandan ise Selen aile üyelerine hamile olduğunu söyledi. Cana’nın Emir’den bahsetmesi sonrasında Selen’in birdenbire hamile olduğunu söylemesi ve şaşkınlık duyması ise bir diğer konu oldu.

Camdaki Kız Dizisi Emir Kimdir?

Emir karakter hakkında detaylı bilgiler resmi olarak paylaşıldığında bu bölümde bilgiler güncellenecektir. Emir karakterini sizce hangi oyuncu canlandırmalı yorum alanından fikirlerinizi bekliyoruz.

Camdaki Kız Selen hakkında detaylar için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler