Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay Kimdir?

Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay Kimdir?
Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay 

Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay karakterini canlandıran Yağmur Özbasması Mermer hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kısa bir süre sonra ekranlara gelecek olan Elbet Bir Gün Dizisi oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler belli oldu. Bu karakterlerden birisi de Sevilay karakteri oldu.

Elbet Bir Dizisi Sevilay rolünü canlandıran Yağmur Özbasması Mermer Başkent Ankara’da 14 Temmuz 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Yengeç burcu olan oyuncu eğitimlerini tiyatro üzerine Ankara Üniversitesinde tamamlamıştır. 

Şimdilerde Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay karakterini canlandıran Yağmur Özbasması Mermer dizi kariyerine Beni Affet dizisi ile başlamış ve bu dizide İnci karakterini canlandırmıştır. Bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Kanal D ekranlarına yayınlanan Tutsak isimli dizide rol almıştır. 2018 yılında Bir Umut Yeter dizisinde  Dilek rolünü oynamıştır. 

Rol Aldığı Diziler:

Bir Umut Yeter (Dilek Akar, 2018)

Tutsak (Elmas Ünal, 2017)

Esaretim Sensin (Perihan, 2017)

Babam ve Ailesi (2016)

Beni Affet (2013-2015)

Deniz Yıldızı (2011)

Elbet Bir Gün Dizisi Sevilay hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sevilay’ın dizide giydiği elbise ve kıyafetler hakkında yorum alanından sorularınızı bekliyoruz. Elbet Bir Gün Mevsim hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.