Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gönül Dağı Dizisi Meryem Kimdir? Gerçek Adı

Gönül Dağı Dizisi Gözleri Görmeyen Meryem karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Gönül Dağı Dizisi Meryem
Gönül Dağı Dizisi Meryem Kimdir

Trt ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı Dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı sevilen diziye son olarak Minibüsçü Hamdi karakteri dahil olmuştu. 

Gönül Dağı Dizisi Meryem Kimdir?

Gönül Dağı Dizisi Meryem rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı  Sevilay Gültekin dizide gözleri görmeyen bir karakteri canlandıracaktır. Sevilay Gültekin  1997 yılında  İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro sahnelerinde boy gösteren oyuncu Kamera önü eğitimleri almıştır. Hasan Güngör, menajerlik şirketi ile çalışmaktadır.

Şimdilerde Gönül Dağı Meryem karakteri ile hayranlarının karşısına çıkan Sevilay Gültekin Dizi kariyerine Yeni Gelin isimli dizi ile başlamıştır. Bu dizide Anna isimli bir turisti canlandırmıştır. Bu dizi sonrasında Sumru rolü ile Elimi Bırakma dizisinde sevenleri ile buluşmuştur. Oyuncunun instagram hesabına  @sevilay.gultekinn kullanıcı ismi il ulaşabilirsiniz.

Gönül Dağı Meryem rolünü canlandıran Sevilay Gültekin dizide giydiği elbiseler, kıyafetler,  etekler, pantolon, mont, ceket, kaban, tişört, kazak, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Gönül Dağı Dizisi Meryem rolünü canlandıran Sevilay Gültekin hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Dizi ile ilgili tüm merak ettiğiniz konuları  yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler