Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gönül Dağı Kellerin Çaycı Rıfat Kimdir?

Gönül Dağı Kellerin Rıfat Kimdir?
Gönül Dağı Kellerin Rıfat Kimdir? 

Gönül Dağı Dizisi Çaycı Rıfat veya Kellerin Rıfat karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylar haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Trt ekranlarının sevilerek büyük bir beğeni ile izlenen dizisi tüm heyecanı ile devam ediyor. Dizinin yayınlanan 36. Bölüm öz izlemesinde Kellerin Rıfat ile Meryem’in sahnesi izleyenler tarafından oldukça beğenildi. 
Gönül Dağı Dizisinde Kellerin (Çaycı) Rıfat karakteri dizinin bir başka karakteri olan Taner’i hep rakip olarak görmektedir. 
Daha fazla mesaj
Gönül Dağı Dizisi Kellerin (Çaycı) Rıfat rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Hüseyin Sevimli İstanbul ilinde 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Tiyatro üzerine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında tamamlamıştır. 
Şimdilerde Gönül Dağı dizisinde rol alan oyuncu dizi kariyerine  Ferahfeza isimli dizi ile başlamış ve bu dizide Kısmet karakterine hayat vermiştir. Bu dizi sonrasında Future isimli kısa filmde rol almıştır. Behsat Ç isimli dizide Suat karakteri canlandıran oyunu bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Sahne aldığı oyunlardan bazıları ise şunlardır. 
2010 – Ateş Yüzlü
2011 – Ölümüne
2012 – Annemin Cinayet Listesi
2013 – Üç Kız Kardeş
2014 – Ellerimin Arasındaki Hayat
2016 – Ölüm Yakalar
2017 – Bayrak
2018 – Kral Lear
Gönül Dağı Dizisi Kellerin (Çaycı) Rıfat dizinin son bölümünde Meryem’in ot toplamasına yardımcı olmak için ayakkabılarına çıkararak o duyması  diye ona yardım ettiği sahne izleyenleri oldukça duygulandırdı.  
Gönül Dağı Rıfat karakterini canlandıran Hüseyin Sevimli hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 4.7]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler