Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kanunsuz Topraklar Dizisi Çolak Kimdir? Hangi Oyuncu Canlandırıyor

Kanunsuz Topraklar Dizisi Çalak Kimdir?
Kanunsuz Topraklar Dizisi Çolak Kimdir?

İlk bölümü ile ekranlara gelen Kanunsuz Topraklar Dizisinde rol alan Çolak karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz…

Fox ekranlarında izleyenler ile buluşan Kanunsuz Topraklar dizisi birinci bölümü geride bırakırken dizide zaman zaman ekranlara gelen Çolak karakteri merak konusu oldu. Çolak o dönem dağlarda kaçak durumunda bir eşkıyadır. 

Dizinin ön plan karakterlerin olan Malik zaman zaman kirli işlerini yaptırmak için Çolak’tan yardım almaktadır. Bir kolu olmadığı için çolak denilmektedir. Dağda bir sürü adamı ile birlikte kirli işler yapmaktadır. 

Malik Ağa’nın ona olan borcundan dolayı onu dağa kaldırarak neden borcunu ödemediğini sorar ve ona bir tokat atar. Malik ise Maden Göçüğü sebebi ile Davut’tan kendisini korumasını ve onu öldürmesini ister. 

Kanunsuz Topraklar Çolak Kimdir?

Dizide Çolak karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Hakan Aydın 1978 İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. İşletme Fakültesi mezunu olan oyuncu Yönetmenlik ve oyunculuk yapmaktadır. 

Son zamanların dizi ve filmlerinde kötü karakter olarak yer almaktadır. Dizi kariyerine yılında Sıfır Bir dizisi ile başlamıştır. Bu dizi sonrasında Misafir ve I am You isimli projelerde yer almıştır. 

Şimdilerde Kanunsuz Topraklar Çolak karakterini canlandıran Hakan Aydın Son olarak EDHO ve Kefaret isimli dizilerde rol almıştır. Oyuncunun yer aldığı bazı projeler ise şunlardır. 

2021 – Kefaret (Metin) 

2020 – EDHO (Orhan)

2020 – Sokağın Çocukları (Yılmaz) 

2020 – Osmanlı: İmparatorluğun Yükselişi 

2019 – I Am You! 

2018 – Misafir 

2017 / 2020  – Sıfır Bir (Samet Hanoğlu) 

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu kadrosuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Oyuncu ve canlandırdığı rol hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.