Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kanunsuz Topraklar Jandarma Komutanı Teğmen Sezai Kimdir?

Kanunsuz Topraklar Jandarma Komutanı Teğmen Sezai Kimdir?
Kanunsuz Topraklar Teğmen Sezai Kimdir? 

Kanunsuz Topraklar Dizisi Jandarma Komutanı Teğmen Sezai karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlk bölümü geride bırakan Fox ekranlarının yeni dizisi Kanunsuz Topraklar dizisinde Teğmen Sezai karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Arif Diren’dir. Dizide kasabanın Jandarma Komutanı rolünü oynayan Arif Diren 26 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır. 

Şimdilerde Kanunsuz Topraklar Jandarma Komutanı Teğmen Sezai karakteri ile ekranlara gelen Arif Diren dizi kariyerine “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisiyle başlamıştır. 177 cm boyunda olan oyuncu, 73 kg ağırlığındadır. @arfdiren kullanıcı ismi ile sosyal medya hesabı vardır. 

Kırgın Çiçekler Dizisinde canlandırdığı Güney karakteri ile hemen herkes tarafından tanınmıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve projeler ise şunlardır. 

Öyle Bir Geçer Zaman Ki – 2010
Tek Başımıza – 2012
Sen Kimsin? (Selim) – 2012
20 Dakika – 2013
Sil Baştan (Tunç) – 2014

Takım: Mahalle Aşkına (Atilla) – 2015
Kırgın Çiçekler (Güney) – 2015 / 2018
Diriliş Ertuğrul (Gündüz Bey) – 2018 / 2019Kanunsuz Topraklar (Teğmen Sezai) – 2021

Kanunsuz Topraklar Dizisi Çolak karakteri hakkında detaylara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Teğmen Sezai karakteri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler