Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kıbrıs Zafere Doğru Çoban Sefer Kimdir

Kıbrıs Zafere Doğru Çoban Sefer Kimdir
Kıbrıs Zafere Doğru Çoban Sefer Kimdir

Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinde Çoban Sefer karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs Zafere Doğru Dizisi Çoban Sefer karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı İbrahim Yıldız’dır. Dizide Eline tüfek almak zorunda kalarak mevzilere giden genç bir çoban rolündedir. 

Yer aldığı dizi ve filmler

Bir Zamanlar Kıbrıs 

Tek Yürek 

Keşif filmi

Muhteşem Yüzyıl: Kösem 

Sosyal medya hesapları: instagram Ibrahiimyiildiz/     

İlk bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek olan Kıbrıs Zafere Doğru Dizisi  15 Ekim Cuma günü (bugün) başlayacak ve Cuma akşamları yayınlanacak. 

Kıbrıs Zafere Doğru konusu; Rauf Denktaş, Makaryos tarafından adadan sürgün edilmiş, Kıbrıs’a alınmamaktadır. Denktaş, yanında TMT’nin efsane bayraktarı, komutan Ali Rıza Vuruşkan ile birlikte gizlice deniz yoluyla adaya girer. Diğer tarafta ailesine kavuşmuş olan Kemal Dereli, artık tam anlamıyla mücahit olmaya hazırdır.

Kıbrıs Türklerinin varoluş ve özgürlük mücadelesini, tarihi olaylar çerçevesinde ekrana yansıtan “Kıbrıs Zafere Doğru” Türkiye’nin ilk hava harp şehidi Kahraman Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel’in yürekleri dağlayan tarihe geçiş hikayesini anlatacak.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler