Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kıbrıs Zafere Doğru Oyuncuları ve Karakterleri

Kıbrıs Zafere Doğru Oyuncuları ve Karakterleri
Kıbrıs Zafere Doğru Oyuncuları ve Karakterleri 

Kıbrıs Zafere Doğru Oyuncuları ve Karakterleri hakkında detayları haberin devamında bulabilirsiniz TRT 1’ ekranlarında Cuma akşamları yayınlanacak olan “Kıbrıs Zafere Doğru” Dizisi ilk bölümü ile bu akşam başlayacak ve bundan sonra da her hafta Cuma günleri ekranlara gelecek. 

Kıbrıs Zafere Doğru Dizisi Oyuncuları 

Kıbrıs Zafere Doğru Kemal Kimdir?

Dizide Mücihit Kemal  karakterini başarılı oyuncu Ahmet Kural canlandırmaktadır. Dizinin ana karakterleri arasında yer alan Mücahit Kemal rolü ile ekranlara gelen Ahmet Kural dizi, film ve tiyatro oyuncusudur. Bir çok başarılı işe imza atan oyuncu tarihi dizide yer alan isimler arasındadır.  

Kıbrıs Zafere Doğru Bereli-Ankaralı Kimdir?

Dizinin bir başka önemli karakteri olan Ankara’lı karakterine Serkan Çayoğlu hayat verecektir. Son olarak Yeni Hayat dizisinde rol alan oyuncu Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987 yılında dünyaya gelmişti. Dizi kariyerine ilk olarak 2012 yılında Kuzey Güney dizisi ile başlamıştır. 

Kıbrıs Zafere Doğru İnci Kimdir?

Tarihi Dizide İnci karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Pelin Karahan’dır.  İnci Dereli rolü ile tarihi dizide yer alan oyuncu Kıbrıs’ın kahraman annelerinin mücadelesini gözler önüne serecek olan oyuncudur. Vildan Pelin Karahan 6 Ekim 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Dizi kariyerine Kavak Yelleri isimli dizi ile başlayan oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır. 

Kıbrıs Zafere Doğru  Doktor Ayşe Kimdir?

Gülper Özdemir dizide  Doktor Ayşe İnan rolü ile ekranlara gelecek olan isimdir. Şehit doktor arkadaşlarından yarım kalan işleri yapmak için gelmiştir. Gülper Özdemir 18 Kasım 1990 yılında Frankfurt’da dünyaya gelmiştir. Şimdiye kadar yardımcı rollerde Medcezir, Sen Anlat Karadeniz gibi diziler de rol almıştır. 

Kıbrıs Zafere Doğru Rauf Denktaş Kimdir?

Devrim Saltoğlu’nun canlandırdığı Şanlı Erenköy direnişinin baş kahramanlarından olan Rauf Denktaş dizinin en önemli karakterlerinden birisidir. Devrim Saltoğlu 30 Haziran 1973 tarihinde Trabzon ilinde dünyaya gelmiştir. A.Ü Devlet Konservatuvarı tiyatro oyunculuğu mezunudur.

Kıbrıs Zafere  Doğru Samson Kimdir? 

Dizide Nikos Samson karakterini Tayanç Ayaydın canlandırmaktadır. Samson EOKA’nın genç komutanlarından birisidir. 7 Ağustos 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimlerini  Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. 
Kıbrıs Zafere Doğru Çoban Sefer hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Kıbrıs Zafere Doğru Derviş Kimdir? 

Hasan Küçükçetin Dizide Derviş rolünü canlandıran oyuncudur. Hayat onu defalarca ölümle sınamasına rağmen hayatta kalmayı başarmış ve  İntikam yemini etmiş bir adamdır Derviş. Kıbrıs Zafere Doğru Dizisi Derviş karakteri ile dizide yer alan Hasan Küçükçetin Hasan 6 Haziran 1981 yılında Burhaniye’de dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Tiyatro üzerine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde tamamlamıştır. 

Kıbrıs Zafere Doğru  Pembe Kimdir?

Dizide Pembe Dereli karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Miray Akay Miray Akay, 17 Temmuz 2000 yılında Ukrayna’da dünyaya gelmiştir. Annesi Ukraynalı, babası Türk’tür. Kıbrıs Zafere Doğru Pembe Dereli oldukça sivri  dilli ve dik başlı bir genç kızdır. Mücahide olmanın en iyi yanını gösterecek olan bir karakterdir. 

Kıbrıs Zafere Doğru Sıtkiye Kimdir?

Dizide fedakar bir anne rolü ile yer alacak olan Deniz Baytaş  Sıtkiye Dereli karakterini canlandıracak olan oyuncudur. Deniz Baytaş 19 Ağustos 1965 Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. 

Kıbrıs Zafere Doğru Salahi Kimdir?

Dizide Dereli ailesinin reisi ve eski bir mücahit olarak karımıza çıkacak olan Ahmet Mark Somers  Salahi Dereli karakterini canlandıracaktır. 1959 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro üzerine eğitimlerini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamlamıştır. 
Daha fazla mesaj

Kıbrız Zafere Doğru Mücahit Bekir Kimdir?

Dizide Bekir rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Ömer Turan’dır. Dizinin Mücahitlerinden birisi olan Bekir karakterini oynayan Ömer Turan  25 yaşında, Artvin doğumlu.  Oyunculuğunun yanı sıra halihazırda Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi bölümü öğrencisi.

Kıbrıs Zafere Doğru  Grivas Kimdir?

Nebil Sayın  Dizide Yeoryos Grivas karakterini canlandıran oyuncudur. Çukur Dizisinde Canlandırdığı Berber Muhittin karakteri ile herkesin gönlüne taht kuran Nebil Sayın 21 Nisan 1971 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Bir çok dizi, film ve tiyatro oyunun da sahne almıştır.

Kıbrıs Zafere Doğru Makaryos Kimdir? 

Dizide Makaryos rolü ile ekranlara gelen oyuncu Emre Törün Emre Törün 11 Mart 1972 yılında dünyaya gelmiştir. Son olarak EDHO dizisinde rol alan oyuncu birçok dizi ve filmde rol almıştır. 

Kıbrıs Zafere Doğru Doktor Fazıl Kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinde doktor Fazıl Küçük karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı Hakan Güner’dir. Hakan Güner, 17 Eylül 1961 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmişt1.82 metre boyunda, 95 kilo ve Başak burcudur.

Kıbrıs Zafere Doğru Şef Kimdir?

Dizide Şef karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sanlı Baykent’dir. 

Kıbrıs Zafere Doğru  Ahmet Çavuş Kimdir?

Yunus Destebaşı – Ahmet Çavuş

Kıbrıs Zafere Doğru Mine Kimdir?

Bade Arazlı – Mine Dereli

Kıbrıs Zafere Doğru Sandy Kimdir?

Sümeyra Koç – Sandy

Kıbrıs Zafere Doğru Müge Kimdir?

Rüzgar Irmakoğlu – Müge Dereli

Kıbrıs Zafere Doğru Hamit Kimdir?

Umut Avcı – Şöför Hamit

Kıbrıs Zafere Doğru Efsane Kimdir?

Demir Karahan – Efsane

Kıbrıs Zafere Doğru Cengiz Kimdir?

Kemal Uçar – Cengiz Topel
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler