Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Afet ve Annesi Nevin Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi son bölümde diziye Rezzan’ın Ablası Afet rolü ile katılan oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Sevilen dizi Kırmızı Oda dizisi oyuncu kadrosuna son bölümde iki oyuncu birden katılıyor. Bir önceki yazımızda sizlere Kırmızı Oda Keklik karakteri hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise Afet karakteri hakkında bilgiler vereceğiz. 

Kırmızı Oda Afet Kimdir? 

Kırmızı Oda Afet Kimdir?
Kırmızı Oda Afet 

Dizide Rezzan’ın ölen ablası rolü ile zaman zaman hatıralarda ekranlara gelecektir. doktor hanım Rezzan’a ablası Afet’in nerede olduğunu sorduğunda intihar etti öldü yanıtını alır. Annesi ise zamansız olarak gittiğini söyler.  

Dizinin sıkı takipçileri ise Rezzan’ın annesinin Kızı Afet’i öldürdüğü konusunda sosyal mecrada hem fikir oldu bile. Diğer Yandan ise Doktor Hanım da Rezzan’ın annesinin hasta olduğunu anladı. 

Kırmızı Oda Afet rolünü canlandıran Aden Duru Orak 2006 yılında dünyaya gelmiştir. Kocaeli Karamürsel’lidir. Eğitimini Karamürsel Bekir İlhami Nedime Calp Ortokulu’nda devam ettirmektedir. Dizi oyunculuğu öncesinde Planet Mutfak Akıllı Çocuk Sofrası, Ülker İçim Labne ve Profilo gibi markaların reklam yüzü olmuştur. 

Farklı Desenler, Kırık Kalpler, Kollama gibi dizilerde rol almıştır. 2016 senesinde ise Kanal D’nin sevilen dizisi Hayat Şarkısı oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Aden Duru Orak bu dizide Küçük Melek karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Layla Şirin Ajans’ına kayıtlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Planet Mutfak Yemek Programı’nda sunuculukta yapmıştır.

Kırmızı Oda Afet ve Rezzan’ın Annesi Nevin Kimdir

Kırmızı Oda Rezzan annesi Nevin
Kırmızı Oda Rezzan ve Afet’in annesi Nevin 

Kırmızı Oda Dizisi Rezzan ve Afet’in annesi Nevin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Rozet Hubeş diziye 3-4 bölümlüğüne Rezzan’ın annesi rolü ile dahil olacaktır. Başarılı oyuncu 1959 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 

Şimdilerde Kırmızı Oda Nevin karakteri ile dizide yer alan Rozet Hubeş İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Dili Ve Edebiyatı Bölümü mezunudur. Bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Son olarak Hayat Devam Ediyor isimli filmde rol alan oyuncunun rol aldığı film ve diziler şunlardır. 

Kırmızı Oda – 2021

Hayat Devam Ediyor : Mahsun Kırmızıgül – 2011

Gece Gündüz : Şenol Sönmez – 2008

İstanbul Şahidimdir : Türkan Derya – 2004

Uçurtmayı Vurmasınlar : Tunç Başaran – 1989

Kadının Adı Yok (film) Atıf Yılmaz – 1987

Çalıkuşu (dizi) : Osman Fehmi Seden – 1986

Güneşli Yağmurlar

Lafınızı Balla Kestim

Ah Şu Komşularımız

Kül yutmaz

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
2 Yorumlar
  1. Selma diyor

    Afeti Aden Duru Orak canlandırıyor

    1. VipDizi diyor

      İlginize Teşekkürler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler