Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Kırmızı Oda Derya'nın Kardeşi Deniz Kimdir?

Kırmızı Oda Derya'nın Kardeşi Deniz Kimdir?
Kırmızı Oda Derya'nın Kardeşi Deniz Kimdir? 


Kırmızı Oda Dizisinde Cezaevinden çıkan Deniz karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı ve kariyeri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Sevilen dizinin bu akşam yayınlanan bölümünde İncesu Cezaevinden tahliye olan Deniz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Tuğba Uluay'dır. Kırmızı Oda Dizisinde Derya karakterinin kız kardeşi Deniz karakterini Tuğba Uluay canlandırmaktadır.  

Tuğba Uluay 20 li yaşlarda tiyatro oyuncusudur. Huawei reklam filminde rol almıştır. Arada isimli tiyatro oyununda sahne almıştır. Dizide Derya ve Deniz seneler sonra zorlu bir karşılaşma yaşayacak. Diğer yanda ise  Süveyda'nın hayatında yeni gelişmeler de yaşanacak. 

Deniz'in her daim yanında olan ablası Derya bir gün iş yemeğine çıkacağında kardeşi Deniz de bu yemeğe gitmek için ısrar eder.

Kardeşini hiç kıramayan Derya Deniz'i de bu yemeğe götürür. Bu yemekte Deniz büyük bir şirketin varisi Engin ile tanışır ve sevgilisi Alp'den ayrılır. Kırmız Oda Dizisi Engin ise Dizide Deniz'in sevgilisi karakteridir. 

Yorum Gönder for "Kırmızı Oda Derya'nın Kardeşi Deniz Kimdir? "