Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Dizisi Bebeği Alınan Narin Kimdir?

Kırmızı Oda Dizisi Bebeği Alınan Narin Kimdir?
Kırmızı Oda Dizisi Narin Kimdir? 

Kırmızı Oda Dizisi Bebeği Alınan Narin karakteri diziye damga vurdu. Sevilerek izlenen Kırmızı Oda Dizisinde bu akşam yayınlanan bölümde bebeği elinden zorla alınan Narin’in hikayesi herkesi duygulandıracak. 

Dizinin yapımcılığını OGM Pictures üstlenirken dizide Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserlerinden uyarlanmaktadır. 

Kırmızı Oda Dizisi Süveyda’nin gerçek  annesi Narin Kimdir ?

Kırmızı Oda Narin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Aylin Paksoy, 23 Eylül 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir.  Çocukluğunun bir kısmını Rusya’da geçiren Paksoy, oyunculuğun yanı sıra çevirmenlik yapıyor. İlk oynadığı dizi ise Kırmızı Oda Dizisi oldu.
Kırmızı Oda Dizisinde Narin bebeği elinden zorla alınan birisidir. Kırmızı Oda Dizisinde da bir önceki haftanın devamı olan konular işlenecek.

Dizide yer alan Süveyda karakteri doktor hanımın  kliniğine  bu kez babası Mustafa ile birlikte gelmektedir.  Doktor Hanım; Mustafa’dan Süveyda’yı nasıl evlat edindikleri anlatmasını istediğinde ise onu bebeği Narin’den zorla aldıklarını öğrenir. 

Süveydanın annesi Narin bebeğini vermemek için dirense de onu zorla alırlar. Aklı normal olmasa da bebeğini vermemek için direnen Narin izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
1 yorum
  1. Unknown diyor

    Mükemmel

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler