Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kırmızı Oda Keklik Kimdir? Hikayesi Ne

Kırmızı Oda Keklik Kim? Hikayesi Ne
Kırmızı Oda Keklik 

Kırmızı Oda Dizisi son bölümde diziye dahil olan Keklik karakteri ve hikayesi dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Kırmızı Oda Keklik rolünü canlandıran Ayta Sözeri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Cuma akşamları ekranlara gelen ve büyük bir beğeni ile izlenen Kırmızı Oda dizisine bu hafta katılan oyuncu Ayta Sözeri oldu. Dizide hangi hikaye ile izleyenlerin karşısına çıkacağı şimdilik belli olmayan oyuncunun izleyenleri hem ağlatıp hem de zaman zaman güldüreceği tahmin ediliyor.
Kırmızı Oda Dizisi Keklik Kimdir?
Kırmızı Oda Keklik karakterini canlandıran  Ayta Süzeri Almanya’da  31 Mart 1976 yılında dünyaya gelmiştir. Oyuncu ve Şarkıcı olan Ayta Süzeri’nin annesi Çerkez asıllıdır. Eğitimlerini İzmir ilinde bulunan Ege Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. Müzik üzerine eğitimlerini ise  Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Sanat Müziği korosunda almıştır. Sezen Aksu gibi usta isimlerin gri vokalliğini yapmıştır. 

Kırmızı Oda Keklik Hikayesi Nedir?

Dizide rol alan Keklik karakterinin hikayesinin ne olacağı dizide kaç bölüm yer alacağı konusunda resmi bir açıklama bulunmuyor. 
Şimdilerde Kırmızı Oda Dizisi Keklik rolü ile ekranlara gelen Ayta Süzeri Arka Sokaklar, Akasya Durağı Ulan İstanbul gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Eltilerin Savaşı isimli sinema filminde Ebe karakterini canlandırmıştır. Oyuncunun rol aldığı film ve diziler şunlardır. 
2009 Güneşi Gördüm
2010 Kukuriku 
2016 Koca Dünya
2017 Aile Arasında
2020 Eltilerin Savaşı
2000 Dadı
2006 Arka Sokaklar
2007 Kuzey Rüzgârı
Dudaktan Kalbe Mahkûm
2008
2009 Akasya Durağı
Kahramanlar
2010 Parmaklıklar Ardında
2011 Papatyam
2012 Acayip Hikayeler
Kayıp Şehir
2014 Ulan İstanbul
2015 Paramparça
2021 Yeşilçam Kuvvet
Kırmızı Oda Keklik
Dizi ve Filmlerinin yanı sıra Ayta Süzeri sesi ile de ön planda olan oyunculardan birisidir. 2016 yılında 
“Büklüm Büklüm”  “Yanayım Yanayım” isimli tekli şarkıları seslendiren oyuncu Eltilerin Savaşı Film müziklerine de ima atmıştır. Kırmızı Oda Keklik Söylediği Şarkılar olursa bu bölümden paylaşacağız. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler