Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Widget HTML #1

Komiser Yardımcılığı Sınavı Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Yayınlandı mı?

Komiser Yardımcılığı Sınavı Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Yayınlandı mı?
Komiser Yardımcılığı Sınavı Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Yayınlandı mı?


Bugün yapılan Polis Memurları için Komiser Yardımcılığı Sınavı Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarının yayınlanıp yayınlanmadığı sınava giren bir çok aday tarafından araştırılıyor. Peki Komiserlik Sınavı Cevap Anahtarı Yayınlandı mı? 

AÖF 17 Ekim Komiser Yardımcılığı Soru Kitapçığı Yayınlandı mı?

7 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan PAEM İlk Derece Amirlik Eğitimi Öğrenci Adayı Yazılı
 Sınavı saat 14.00'da başlayacak. 

Emniyet Teşkilatında gören yapan Polis Memurlarının Komiser Yardımcısı Rütbesine yükselmek için katıldıkları sınav sonrası adaylar cevap anahtarını ve kitapçıkları merak ediyor. 

17 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirilen PAEM İlk Derece Amirlik Eğitimi Öğrenci Adayı Yazılı Sınavı Anadolu Üniversitesi tarafından yapılıyor. 

Sınava ilişkin soru kitapçıkları ve cevap anahtarları resmi olarak kamuoyu ile paylaşılırsa sitemizden duyuracağız.

Sınav Sonuçlarının  27.10.2021 tarihinde AKADEMİ tarafından Adaylara Duyurulması bekleniyor.

TARİHTARAFİŞİN TANIMI
17-21.09.2021ÜNİVERSİTESınava girecek ADAY’ların yazılı sınav internet kayıt işlemlerinin alınması. (https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/)
11-16.10.2021ÜNİVERSİTESınav giriş belgelerinin ADAY’ların erişimine açılması.(https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/)
17.10.2021ÜNİVERSİTESınavın tek oturum halinde gerçekleştirilmesi.
18-20.10.2021ÜNİVERSİTEADAY’ların sınav uygulamasına ve sınav sorularına yönelik itirazlarının alınması.  (ADAY’lar sınav sorularına, sınav uygulamasına ve sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarını ÜNİVERSİTE’nin Sınav Hizmetleri web sitesinden çevrimiçi olarak erişilen “Sınav İtiraz Formu” vasıtasıyla yapacaklardır. Yapılan itirazların geçerli olabilmesi için ADAY’ların her bir itiraz türü için, Sınav İtiraz Formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurması, onaylaması, çıktısını alması, imzalaması ve ıslak imzalı bu formu, üzerinde belirtilen adrese, itiraz süresi içinde ulaştırması gerekmektedir. )
21.10.2021ÜNİVERSİTEADAY’ların sınav uygulamasına ve sınav sorularına dair itirazların ıslak imzalı çıktılarının mesai bitimine (17.30) kadar Üniversiteye ulaştırılması. (Belirtilen adrese herhangi bir sebeple zamanında ulaşmayan veya başka kanallardan yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.)
27.10.2021AKADEMİSınav sonuçlarının ADAY’lara duyurulması.
27.10-01.11.2021ÜNİVERSİTEADAY’ların sınav sonuçlarına yönelik (maddi hataya dair) itirazlarının alınması. (ADAY’lar sınav sorularına, sınav uygulamasına ve sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarını ÜNİVERSİTE’nin Sınav Hizmetleri web sitesinden çevrimiçi olarak erişilen “Sınav İtiraz Formu” vasıtasıyla yapacaklardır. Yapılan itirazların geçerli olabilmesi için ADAY’ların her bir itiraz türü, Sınav İtiraz Formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurması, onaylaması, çıktısını alması, imzalaması ve ıslak imzalı bu formu, üzerinde belirtilen adrese, itiraz süresi içinde ulaştırması gerekmektedir.
02.11.2021ÜNİVERSİTEADAY’ların ıslak imzalı sınav sonuç itiraz (maddi hataya dair) çıktılarının mesai bitimine (17.30) kadar Üniversiteye ulaştırılması. (Belirtilen adrese herhangi bir sebeple zamanında ulaşmayan veya başka kanallardan yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.)
08.11.2021AKADEMİİtiraz sonuçlarının ADAY’lara duyurulması.

Yorum Gönder for "Komiser Yardımcılığı Sınavı Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı Yayınlandı mı?"