Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

O Ses Doğan Cem Özdemir Kimdir

O Ses Doğan Cem Özdemir Kimdir
O Ses Doğan Cem Özdemir Kimdir

Doğan Cem Özdemir yarışmanın 16 Ekim  akşamı yayınlanan bölümünde sahne aldı. Jüriyi kendisine hayran bırakan yarışmacı hakkında detaylar haberin devamında. 

O Ses Türkiye 16 Kasım akşamı yayınlanan bölümde tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Doğan Cem Şebnem Ferah’ın, “Benim Adım Orman” albümünde yer alan “Yalnız” isimli şarkısını seslendirdi. Söz ve Müziği Şebnem Ferah’a ait olan Yalnız şarkısını hem erkek sesi hem de kadın sesi ile aynı anda söyledi. 

1997 Yılında doğan, Doğan Cem 24 yaşında. İstanbul üniversitesinde okuyor. Niran Ünsal’a vokllik yapan yarışmacı  Lise dönemine kadar eğitimini Zonguldak’ta tamamlamıştır. 

2017 yılında İstanbul’a yerleşmiş ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümü sınavlarına girip okulu 1.likle kazanmıştır. 

İstanbul Barok Aryalar Şan Yarışmasında sırasıyla, Mansiyon, 3.lük ve 1.lik ödüllerini kazanmistir.

İzmir Ulusal Genç Solistler Yarışması 2.lik ödülü.

Kanal D Benimle Söyle Yarışması 9. Bölüm 1.lik.

Kanal D Benimle Söyle Yarışması Yarı Finalistlik

O Ses Yarışmasının 16 Kasım akşamında geceye damga vuran ve Kontrtenor Sesi ile dikkat çeken yarışmacı ilgi odağı oldu. Murat Boz yarışmacıya  Kontrtenor  olup olmadığını sorduktn sonra denemek için sahneye çıktı. İzleyenler ise Kontrtenor Sesin Nasıl Olduğunu Merak ettiler. 

Kontrtenor  göğüs rezonansının da desteği ile zenginleştirilmiş kafa sesini kullanarak kadın sesine erişebilen erkek şarkıcılara verilen addır. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler