Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

O Ses Mert Yenihayat Kimdir?

O Ses Mert Yeni Hayat Kimdir?
O Ses Mert Yeni Hayat Kimdir?

O Ses Mert Yeni Hayat hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

O Ses Türkiye Yarışması tüm heyecanı ile devam ederken yarışmanın bu akşam yayınlanan 2. bölümünde sahne alan yarışmacı geceye damga vurdu. Çekingen ve Utangaç tavırları ile dikkat çeken yarışmacı söylediği şarkı ile de geceye damga vurdu.

Yarışmanın son anlarında sahne alan ve gösterdiği performans ile adeta herkesin ayakta alkışladığı yarışmacı hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Naifliği le Murat Boz başta olmak üzere herkesi kendisine hayran bıraktı.

O Ses Mert Yeni Hayat Kimdir?

Mert Yeni Hayat 22 Yaşında İstanbul Şile’den katılıyor. Babası 38 senelik Dondurmacı olan Mert Yeni Hayat’ın hemen tüm akrabaları dondurmacı. Kavunlu dondurmayı Türkiye’ye getirenlerden olduğunu söyledi. 12 Enstrüman çalmaya çalıştığını ve vokal çalışıyor. 
Beyaz yarışmacı hakkında övgü dolu sözler söylerken bir anda Murat Boz’u blokladı. Aynı zamanda Ebru Gündeş’de Oğuzhan’ı blokladı. 
O Ses Türkiye Yeni Sezonda 2. Bölümde tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Mert Mor ve Ötesinden Oyunbozan isimli şarkıyı seslendirdi. Daha sonra aynı şarkı ile Murat Boz ile düet yapan Mert hakkında tüm jüriler övgü ile bahsetti. Mert Yeni Hayat Beyaz’ı seçerek onun takımında yer aldı. 
O Ses Mert Yeni Hayat
O Ses Mert Yeni Hayat Kimdir?

Yarışmanın Son Bölümünde Sahne Alan ✋Az Sonra Çıkacak Olan Yarışmacı 👉O Ses Soraya Macit hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Mert Yeni Hayat Çok Yoruldum Şarkıyı ise istek üzerine seslendiren Mert Yeni Hayat Sesi ile se sahnede duruşu ile herkesi büyüledi.  
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.